ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
охорона

охорона

  26 мая 2020 вторник

  Працівники прокуратури Закарпатської області, із залученням фахівців із контролюючих органів, провели перевірки додержання вимог Закону України «Про охорону праці» та іншого законодавства щодо створення належних, безпечних і здорових умов праці, попередження нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  О 17:18 7-го лютого на Закарпатті, в місті Свалява, у приватному житловому будинку через коротке замкнення телевізора „Електрон-415” виникла пожежа, внаслідок якої загинули 2 людей.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  25 червня об 11.00 у сусідній із Закарпаттям Чернівецькій області на пульт оперативно–диспетчерської служби обласного УМНС від чергового Садгірського РВ УМВС надійшло повідомлення, про те, що о 09.40 внаслідок порушення правил безпеки праці під час проведення електрозварювальних робіт в житловому секторі по вул. Борівецькій, 3 в м.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатський обласний Центр здоров'я, що знаходиться в м.Ужгороді, може опинитися під загрозою виселення.

  3 просмотров. Обсудить (2)

  Вже традиційно, втретє поспіль, Федерація футболу України та Міністерство освіти і науки України згідно з планом спільної роботи проводять з 17-го по 26 червня в Центральному таборі туристського активу учнів МОН України, що в селі Осій Іршавського району Закарпаття, Всеукраїнський форум „Футбольні канікули”.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  10 червня в Ужгороді представники благодійної організації "Комітет медичної допомоги в Закарпатті" передали керівникам центральних районних лікарень регіону 13 мікроскопів на загальну суму 89 тис.грн, 5 тисяч контейнерів для збору мокроти на загальну суму 26,5 тис.грн.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Коли стається нещастя, багато хто нарікає на долю: якби не фатум, кажуть, через такий дріб'язок навряд чи біда б сталася. На перший погляд, воно й дійсно так. Рейки колії, до прикладу, гірник очисного забою ТОВ "Закарпатполіметали" 36-річний Берталон Кедебець настилав, без сумніву, не вперше.

  199 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської ОДА В.Балога підписав розпорядження, згідно з яким схвалено регіональну програму запровадження ефективного господарювання у лісовому комплексі області на 2005 рік.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На черговому засіданні Ужгородського міськвиконкому розглядався стан будівельних робіт у закладах охорони здоров’я обласного центра Закарпаття. Наразі, триває ремонт приміщення швидкої допомоги, завершено роботи у хірургічному відділенні в міській лікарні.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора о 17:00 на Закарпатті під час проведення земляних робіт по влаштуванню газового відгалуження середнього тиску було виявлено 2 вибухонебезпечних предмети часів Другої Світової війни в с.Сусково Свалявського району.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті під час проведення земляних робіт на відкритій території в урочищі „Біля Ворона” поблизу дороги місцевого значення “Хуст-Боронява” трактористом виявлено 2 вибухонебезпечні предмети часів Другої Світової війни. Попередньо це снаряд калібру 76 мм і мінометна міна калібру 82 мм.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо "UA-Reporter.com" від джерела в Ужгородському міськвідділі УМВС України в Закарпатській області, співробітники карного розшуку розшукали вбивцю працівниці аптеки на пл.Корятовича в обласному центрі Закарпаття.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусил

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у відділі зв’язків із громадськістю та

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За останній тиждень на Закарпатті вже друга жінка стала жертвою необережності під час спалювання сміття. Як тільки в повітрі почалася відчувати весна, більшість місцевих мешканців кинулися впорядковувати власні обійстя.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж минулого року в Закарпатській області спостерігалася стійка тенденція до зниження рівня виробничого травматизму: цей показник становив 119 потерпілих, що на 8 менше, ніж у 2003 році. Проте на робочих місцях у 2004 році загинуло людей як мінімум на кілька десятків більше.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Потреба у пожежній охороні напевно почала існувати майже з того часу, коли „дядько” Прометей дав людям вогонь, за що поплатився частиною своїх внутрішніх органів, які стали здобиччю одного з біологічних видів братів наших менших. Найгірше, що ті кляті органи щодня відростали, а паскудна птаха напрочуд швидко звикла до свіжого м’ясця.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Наказом Міністра України в з питань надзвичайних ситуацій від 4 березня 2005 року виконуючим обов’язки начальника управління МНС України в Закарпатській області призначено підполковника внутрішньої служби Улинця Ернеста Михайловича.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У четвер в Києві в Адміністрації Державної прикордонної служби України відбулася міжвідомча нарада за темою "Про стан охорони суверенних прав України у її Виключній морській економічній зоні (ВМЕЗ) силами Морської охорони та заходи щодо її удосконалення" під головуванням Першого заступника Голови Державної прикордонної служби України – директор

  8 просмотров. Обсудить (0)

  У Донецьку відбувся семінар "Екологічний аудит як сучасний інструмент природоохоронної політики та його роль у процесі приватизації". У його роботі взяли участь представники держуправлінь з усіх регіонів України, у тому числій керівники Державного управління екології та природних ресурсів у Закарпатській області.

  3 просмотров. Обсудить (0)