ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
фінанси

фінанси

  01 марта 2021 понедельник

  Фінансові порушення М.Садохи оцінено у понад 2 млн. грн. І це лише за останні півроку його перебування на посаді начальника державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.

  4 просмотров. Обсудить (1)

  У травні на Закарпатті відчутною стане прогнозована всеукраїнська фінансова криза. Про це 26 лютого на прес-конференції в Ужгороді повідомила начальник Закарпатського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Ганна Ємець.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  14 лютого в Ужгороді відбулося розширене засідання колегії Закарпатської обласної державної адміністрації, на якій розглянуто питання про підсумки економічного та соціального розвитку області та про виконання місцевих бюджетів області за 2007 рік.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  1 млн. грн. виділено з Державної служби автомобільних доріг України на добудову в Ужгороді Боздоського мосту через річку Уж. Ще 3 млн. грн. потрібні на добудову дорожнього полотна.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Одним із найважливіших чинників, які повинні забезпечувати економіку України фінансовим киснем, сприяти наповненню бюджетів усіх рівнів, а, отже, слугувати нам з вами, є податкова адміністрація. Ця структура виводить свою діяльність на принципово новий рівень.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді відбулася колегія ДПА у Закарпатській області, на якій обговорювали два актуальні питання — стан мобілізації коштів до бюджетів за рахунок скорочення податкового боргу та адміністрування акцизного збору і контроль за виробництвом та обігом підакцизних товарів у січні-травні поточного року.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  На Закарпатті за матеріалами податкової міліції Мукачівської ОДПІ порушено кримінальну справу по факту неумисної несплати податків проти головного бухгалтера одного із місцевих підприємств, задіяних у хлібопекарській промисловості.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Ці слова на вчорашньому засіданні Громадської бізнес-ради при ДПА у Закарпатській області прозвучали у виступі директора СП “Фішер” Василя Рябича.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Одразу по двох резонансних кримінальних справах проходять посадові особи однієї з ужгородських фірм, яка займається торгово-посередницькою діяльністю.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Відкриття єдиного в Україні видобутку золота у Мужіївському родовищі, що на Закарпатті, було вмотивовано політичними причинами, а не економічною доцільністю.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На акцизних складах підприємств, що виробляють горілку та лікеро-горілчані вироби, тепер трудитимуться і податківці.Наказом ДПА України від 14 травня 2005 року N 178 “Про посилення державного контролю за цільовим використанням спирту підприємствами, що виробляють горілку та лікеро-горілчані вироби, повнотою та своєчасністю надходження до бюджету

  2 просмотров. Обсудить (0)

  День виплати зарплати. Коли він приходить, атмосфера на підприємстві змінюється – оживляється. І це нормально, адже кожен за свою роботу хоче отримати винагороду. Та буває, що бухгалтер, розводячи руками, каже щось на зразок „вибачте, грошей нема, будуть потім”.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  „Підсумки декларування доходів закарпатців у 2005 році” — така тема перебувала в центрі уваги учасників чергового засідання в Ужгородському прес-клубі реформ. Представники державної податкової адміністрації у Закарпатській області проаналізували податкову свідомість краян та ситуацію щодо декларування ними минулорічних заробітків.

  6 просмотров. Обсудить (1)

  На початку червня оприлюднено річний звіт Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), який належить до мережі фундацій американського бізнесмена і філантропа Джорджа Сороса.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Зібравши за "круглим столом" в Ужгородському прес-клубі представників страхових компаній, банків, автодилерів, туристичної організації, медицини та журналістів крайових видань, організатори прагнули якщо не знайти, то бодай обговорити можливі шляхи виходу з тупикової ситуації, в якій опинилися страхувальники.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За оперативною інформацією протягом січня-травня 2005 року до Зведеного бюджету Закарпатської області надійшло майже 292,9 млн. грн. податків та зборів, які контролюються органами податкової служби. У тому числі 168,5 млн.грн. — до державного та 124,4 млн.грн. — до місцевих бюджетів.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Прогнозоване фахівцями подорожчання бензину не забарилося. На окремих АЗС «ОККО» в Ужгороді бензин подорожчав на 5 копійок за літр. Сьогодні вартість одного літра бензину "А-95 Преміум" на АЗС обласного центру Закарпаття становить 3,25 грн., повідомляє ЗІК.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської ОДА В.Балога підписав розпорядження, згідно з яким схвалено регіональну програму запровадження ефективного господарювання у лісовому комплексі області на 2005 рік.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області порушена кримінальна справа відносно головного бухгалтера ТОВ „Сад” за ознаками злочину, передбаченого статтею 212 частиною 3 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах).З матеріалів кримінальної справи встановлено, що г

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Під час чергового засідання Ужгородського міськвиконкому начальник ДПІ обласного центру Закарпаття Марія Бадида запропонувала розробити механізми безготівкової оплати місць на ринках для кращого контролю кількості ринкових зборів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Народний депутат від Закарпаття, член КПУ Іван Мигович скерував депутатський запит Генеральному прокуророві Святославу Піскуну та міністру юстиції Роману Заричу «Про грубі порушення законодавства щодо умов і оплати праці на підприємствах з іноземними інвестиціями та приватного сектору і необхідність посилення правового захисту зайнятих на них тр

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога мав зустрічі з генеральним директором „Флекстронікс” в Європі Ервіном Брунером, президентом представництва компанії „Ядзакі Європа” Фолькнером Гойцеротом та директором „Ядзакі Україна” (Ужгород) Гельмутом Кольвіцем, на яких йшлося про проблеми реалізації інвестпроекту у

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомив на прес-конференції в Ужгороді начальник управління житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА Олександр Карташов, у районах області не поспішають готуватися до зими.Хоча ще 21 квітня з’явилось розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2005/2006, лише в чотирьо

  6 просмотров. Обсудить (1)

  До обласного центру Закарпаття вирішено запросити до Ужгорода одеську фірму ВАТ «РАФ плюс», яка за європейськими стандартами допомагає очистити Одесу, аби вона вивчила ситуацію і дала рекомендації як очистити від сміття місто Ужгород.

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Перевиконавши у квітні планові показники майже на 2 млн. 724 тис. грн., ДПА у Закарпатській області ввійшла у число 8-ми кращих обласних податкових країни. Закарпатські податківці мобілізували до загального державного кошика у минулому місяці понад 33 млн. 820 тис.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  За даними фінансової звітності за два місяці 2005 року, діяльність госпрозрахункових підприємств щомісячного обліку Закарпатської області була прибутковою — одержано 25,6 млн. грн. прибутку проти 16,5 млн. грн. у відповідному періоді минулого року. Прибутків добилися 962 підприємства на 37,6 млн.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області порушено кримінальні справи проти начальників трьох райвідділів міліції.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Кількість наукових організацій на Закарпатті зросла до 21, кожна друга з яких — науково-дослідна, серед них одна — самостійна конструкторська, два вищі навчальні заклади, три державні сортостанції, Карпатський біосферний заповідник, Карпатська лісова науково-дослідна станція, ТОВ НДТІ "Електрон" та НПП "Синевир".Як повідомили в Головному управлі

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Газифікація населених пунктів Закарпатської області розпочало ще в 60-ті роки. Сьогодні через територію Закарпатської області проходить п’ять потужних магістральних газопроводів.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У результаті планової перевірки виконання бюджетів та ефективності використання бюджетних коштів у Хустському районі Закарпаття, що охопила період з 1 січня 2002 по 1 січня 2005 років, встановлено, що внаслідок недостатнього контролю з боку відділення держказначейства, фінуправління, керівників відділів і управлінь Хустської райдержадміністрації

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы