ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
експорт

експорт

  19 сентября 2019 четверг

  У 2007 році загальна сума експортних поставок деревини та виробів із неї на Закарпатті сягнула близько 500 млн. грн., повідомили у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  14 лютого в Ужгороді відбулося розширене засідання колегії Закарпатської обласної державної адміністрації, на якій розглянуто питання про підсумки економічного та соціального розвитку області та про виконання місцевих бюджетів області за 2007 рік.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Співробітники Чопського міськвідділу УСБУ в Закарпатській області виявили чергову оборудку, пов`язану із незаконним вивозом деревини за кордон підприємцем з Тячівського району. Вказана особа уклала контракти з низкою угорських фірм на поставку пиломатеріалів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У рамках проведення операції «Контрабанді – стоп!» співробітники управління податкової міліції ДПА у Закарпатській області спільно із працівниками митниці попередили махінацію, кінцевою метою якої мало стати незаконне відшкодуванням ПДВ з бюджету.Проте плани бізнесменів із Запоріжжя закінчилися в Ужгороді.

  4 просмотров. Обсудить (2)