ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
аукціон

аукціон

  23 сентября 2019 понедельник

  ФДМУ продав 26,79% ВАТ "Закарпатінтерпорт" майже за 5 мільйонів гривеньЗа результатами аукціону з продажу державного пакета акцій Відкритого акціонерного товариства "Закарпатінтерпорт" (89500, Закарпатська обл., Ужгородський р-н, м. Чоп, вул.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  14 лютого в Ужгороді відбулося розширене засідання колегії Закарпатської обласної державної адміністрації, на якій розглянуто питання про підсумки економічного та соціального розвитку області та про виконання місцевих бюджетів області за 2007 рік.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Державне підприємство матеріально-технічного забезпечення залізниць України «Укрзалізничпостач» має намір провести продаж з аукціону автомобіля «Maybah» - 57. Відповідне оголошення підприємство розмістило у пресі.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Регіональне відділення Фонду державного майна України в Закарпатській області проведе аукціон, на якому буде виставлений на продаж ГП «Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Ріка», ГП «Майданський завод пластмас» і структурний підрозділ ВАТ «Племінний завод «Закарпатський» - Чопський експортно-імпортний прикордонний пункт.

  4 просмотров. Обсудить (0)