ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
виробництво

виробництво

  21 апреля 2024 воскресенье

  14 лютого в Ужгороді відбулося розширене засідання колегії Закарпатської обласної державної адміністрації, на якій розглянуто питання про підсумки економічного та соціального розвитку області та про виконання місцевих бюджетів області за 2007 рік.

   

  Наразі одне з основних завдань держслужби з боротьби з економічною злочинністю є притягнення до відповідальності корумпованих держслужбовців. Про це повідомив начальник департаменту ДСБЕЗ МВС України, генерал-майор міліції Леонід Скалозуб.За його словами, проходять перевірки, що стосуються розкрадання бюджетних грошей.

   

  На Закарпатті чергова пригода пов’язана з порушеннями правил безпечної життєдіяльності. Сьогодні в обід до приймального відділення Великоберезнянської центральної районної лікарні звернувся 36-річний мешканець цього населеного пункту з опіками обличчя та шиї другого ступеня важкості.

   

  У селі Сторожниця Ужгородського району Закарпаття Державна комісія прийняла в експлуатацію завод по виробництву картопляних чіпсів "Лавімонт", споруджений за інвестиційним проектом кошторисною вартістю понад 900 тис. дол. США."Лавімонт" є дочірнім підприємством однойменної чеської фірми.

   

  Закарпаття й надалі продовжує страждати від пожеж, спричинених необережним поводженням з вогнем при випалюванні сухотрав’я та чагарників. Сьогодні ця причина почала домінувати за кількістю пожеж від неї, що в свою чергу засвідчує початок весняно-літнього пожежонебезпечного сезону.

   

  Упродовж минулого року в Закарпатській області спостерігалася стійка тенденція до зниження рівня виробничого травматизму: цей показник становив 119 потерпілих, що на 8 менше, ніж у 2003 році. Проте на робочих місцях у 2004 році загинуло людей як мінімум на кілька десятків більше.

   

  В Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій Ужгородського району на 1 січня 2005 року налічувалось 1126 суб'єктів господарської діяльності, із яких 87,3 відсотка - госпрозрахункові.

   

  На Україні в виробництві меблів та інших товарів з деревини задіяно понад 8000 виробників, з яких 530 відносяться до великих і середніх.

   

  Сьогодні на засіданні колегії Закарпатської облдержадміністрації офіційно підбито підсумки соціального та економічного розвитку Закарпаття за 2004 рік. У цілому минулий рік для області був вдалим. Є суттєві зрушення в багатьох сферах, закладено міцні підвалини для подальшого поступу вперед.

   

  Обсяг продажу споживчих товарів через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) роздрібної торгівлі України в січні—вересні 2004 року становив 43,5 млрд. грн., повідомляє Держкомстат.Три чверті цього обсягу (75%) припадало на товари виробництва України.

   

  * Обсяги виробництва промислової продукції за січень-листопад 2004 року порівняно з аналогічним періодом 2002 зросли з 906,5 млн. грн. до 1 млрд. 927 млн. грн., або в 2,1 рази. Темпи росту промислового виробництва збільшилися у 2-2,7 рази.

   

  Темпи промислового виробництва у Великоберзнянському районі Закарпаття районі за січень-листопад поточного року становлять 116 відсотків.

   

  Украинское ЗАО "Еврокар", что в селе Соломоново Закарпатской области, за 10 месяцев 2004г. увеличило по сравнению с аналогичным периодом 2003г. сборку автомобилей на 62,3% - до 6 тыс. 458 ед.

   

  У п’ятницю, 12 листопада, в Ужгороді відбудеться Форум закарпатських вчених.

   

  Статистичні даніУ 2003 році продукти харчування в області виготовляли 254 підприємства, з них половина – малі, половина – великі і середні. Ними вироблено продукції на 363,5 млн.грн. або 20,8 відсотка обласного обсягу промислового виробництва. Приріст обсягів виробництва порівняно з 2002 роком склав 27,6 відсотка.

   

  Статистика по машинобудівній галузіНа протязі шести років спостерігається стабільне нарощування обсягів виробництва. За 2003 рік вироблено продукції на 447,5 млн.грн., що перевищило обсяги попереднього року у 1,5 раза. За 9 місяців поточного року приріст виробництва до відповідного минулорічного періоду склав 52,0 відсотка.

   

  Три крупные зарубежные компании приняли решение создать в Закарпатье производство в области информационных технологий, а это - 20 тысяч новых рабочих мест. Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции в рамках выставки "Информатика и связь - 2004" начальник управления секретариата Кабинета Министров Украины Виктор Бондарь.

   

  У Закарпатській області зросло число промислових підприємств, що створюють та впроваджують нові чи удосконалені види продукції та процеси, закуповують нові технології, реалізовують інноваційну продукцію. Як повідомили в Головному управлінні статистики в Закарпатській області, у першому півріччі п.р.

   

  У структурі виноробної галузі Закарпаття нині нараховується 17 підприємств, з яких цього року здійснювали розлив вина одинадцять. Ними з початку року розлито 1 мільйон 158 тисяч декалітрів вина виноградного, що на 15 % більше, ніж торік. До кінця року очікується розлити півтора мільйона декалітрів, що дозволить вийти на рівень 1990 року.

   

  Це порівняно з показником аналогічного періоду 2003 року, повідомив голова Воловецької районної ради І.Панькулич. Високий ріст обсягів виробництва продукції склався на пІдприємств електричного та електронного устаткування ТОВ "ПолІмертехніка" - у 3,1 раза.