ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
меблі

меблі

  18 августа 2019 воскресенье

  Співробітниками спецпідрозділу Управління СБУ в Закарпатській області у рамках реалізації урядової програми "Контрабанда ~ стоп" на угорсько-українському кордоні виявлено контрабандну партію товарів ширвжитку, вартість якої, за попередніми підрахунками,

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У середу, 23 березня, в Ужгороді відбудеться X ділова зустріч "Міжнародні контактні дні", яку організовує Закарпатська торгово-промислова палата. Даний захід вже традиційно проводиться в обласному центрі Закарпаття, починаючи з 1996 року. Нинішня тематика зустрічі — "Лісозаготівля. Деревообробка. Деревообробне обладнання та технології.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Ліс — складова добробуту закарпатців. Його рубають, пилять, продають, купують, крадуть, перепродують... Одним словом, з нього живуть. Тому діяльність "лісових" підприємств потребує постійного контролю й аналізу. Минув ще один рік, тож варто подивитися, куди і яким чином реалізовувався наш закарпатський ліс.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  На Україні в виробництві меблів та інших товарів з деревини задіяно понад 8000 виробників, з яких 530 відносяться до великих і середніх.

  32 просмотров. Обсудить (0)