ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Воловець

Воловець

  24 октября 2021 воскресенье
  Чем порадует нас Закарпатье в эти выходные

  Этот уик-енд в Закарпатье порадует нас своим разнобразием и багатством праздничных​ событий! 

  1590 просмотров. Обсудить (0)

  С 24 января по 1 февраля "Любовь и лыжи" в рамках цикла семинаров "Он, Она и счастье" состоится оздоровительно-приключенческий недельный семинар в городке Воловец, Закарпатская область, сообщили UA-Reporter.com организаторы мероприятия.

  В программе:

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Під вечір у закарпатському селищі Нижні Ворота, повз яке проходить траса державного значення “Київ-Чоп” горів двоповерховий готельно-ресторанний комплекс, який належить товариству з обмеженою відповідальністю „Бескид”.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови ОДА Жигана Ярослава Федоровича призначено виконуючим обов’язки голови Воловецької райдержадміністрації.Ярослав Федорович народився 13 червня 1953 року в с. Великі Лучки Мукачівського району. Закінчив Ужгородський державний університет. За спеціальністю – математик.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж шести годин 150 дітей Нижньоворітської школи-інтернат, що у Воловецькому районі Закарпаття залишалися без тепла, поки на допомогу не прийшли рятувальники Воловецького райвідділу УМНС України в Закарпатській області на чолі з начальником Василем Кополовцем.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Серед них 55,17 % жінок та 24,24 % молоді віком до 28 років. За 9 місяців за сприяння Воловецького районного центру зайнятості працевлаштовано 859 незайнятих громадян проти 649 у відповідний період 2003 року.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Це порівняно з показником аналогічного періоду 2003 року, повідомив голова Воловецької районної ради І.Панькулич. Високий ріст обсягів виробництва продукції склався на пІдприємств електричного та електронного устаткування ТОВ "ПолІмертехніка" - у 3,1 раза.

  10 просмотров. Обсудить (0)