ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
правоохоронці

правоохоронці

  08 марта 2021 понедельник

  Протягом першого кварталу поточного року кількість вчинених в Закарпатській області злочинів хоча й несуттєво, однак зменшилася — загалом майже на 14 відсотків,— повідомив місцевих журналістiв перший заступник начальника УМВС у Закарпатській області, полковник міліції Михайло Ийбер.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За словами командувача Внутрішніх військ України Олександра Кіхтенка, результати введення додаткових міліцейських сил в Закарпатську область є, і вони позитивні.Вже за перші два тижні є позитивна динаміка у порівнянні з лютим.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора вдень на Закарпатті в своєму власному будинку було знайдено тіло 46-річного мешканця села Крива Тячівського району, який загинув за поки невідомих обставин. На місці цього прикрого інциденту наразі працює оперативно-чергова група Тячівського РВ УМВС та представники місцевої оперативно-рятувальної служби.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Однією з проблем, що найбільше хвилюють людей, є корупція. Аби їй протидіяти, ще на початку року Президент України видав Указ “Про систему заходів щодо усунення причин та умов, які сприяють злочинним проявам та корупції”.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голови Закарпатської облдержадміністрації та обласної ради Іван Різак і Микола Андрусь привітали правоохоронців гірського краю з їхнім професійним святом — Днем міліції України. У привітанні, зокрема, сказано:  “Шановні працівники закарпатської міліції, ветерани органів внутрішніх справ!

  7 просмотров. Обсудить (0)