ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
ЗМІ

ЗМІ

  13 июля 2020 понедельник

  Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека оголосила для представників ЗМІ конкурс на тему: «Корупція: борітеся - поборете!».

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомив “UA-Reporter.com” голова Закарпатської обласної організації Партії “Відродження “ Ярослав Афтанас, у понеділок, 1 серпня, у регіоні перебуватимуть заступник голови партії Богдан Піх (екс-начальник Львівської залізниці) та голова Політвиконкому партії Сергій Демиденко.По обіді в Ужгороді Бодан Піх та Сергій Демиденко дадуть прес-конф

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 14 липня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться презентація Незалежного громадського прес-центру «Закарпатський вибір-2006», який діятиме на базі прес-клубу до оприлюднення офіційних результатів виборів 2006 року.Журналісти дізнаються, як саме буде працювати прес-центр та якими можливостями зможуть скористатися учасники виборчого процес

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Для позаштатних журналістів (фрілансерів) у Незалежні медіа-профспілці України створюється Бюро фрілансерів, яке діятиме як один з підрозділів Незалежної медіа-профспілки України, повідомив «» голова Ужгородської організації НМПУ Василь Бедзір.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему: „Регіональна преса в Україні: шляхи виживання”.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Як уже повідомляв "UA-reporter.com" через незаконні спроби звільнити свого головного редактора Елеміра Кевсегі оголосила страйк єдина в Україні обласна угорськомовна газета "Карпаті Ігаз Со".

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Напередодні 13-их роковин розділення в Україні православних церков патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет виступив із зверненням до українців і представників інших православних конфесій, передає кореспондент ForUm’у.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Радник Президента України Борис Нємцов вважає, що Україна повинна посилити свою інформаційну присутність в Росії. Про це він заявив в інтерв’ю «Главреду».

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем'єр-міністра України Миколи Томенко повідомив, що незабаром уряд запропонує якісно нову модель інформаційної політики, що унеможливить втручання і перешкоду органами влади діяльності засобів масової інформації, повідомляє "Обком" із посиланням на прес-службу Миколи Томенка.

  3 просмотров. Обсудить (0)