ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
інвестиції

інвестиції

  01 декабря 2021 среда

  Темпи виробництва промислової продукції Закарпаття за 2007 рік зросли у порівнянні з минулим роком на 20,4%. Однак у 4 районах області - Міжгірському, Берегівському, Тячівському та місті Чоп спостерігається зниження обсягів промислового виробництва.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  10 просмотров. Обсудить (1)

  За оцінкою Національного аналітичного центру «Інститут Реформ» Закарпатська область посіла друге місце за динамічним рейтингом розвитку інвестиційної діяльності.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА В.Балоги схвалено Програму підтримки фермерських господарств області на 2005–2007 роки, згідно з якою здійснюватимуться заходи щодо забезпечення фермерських господарств земельними ділянками, надаватиметься допомога у придбанні міндобрив, необхідної кількості насіння, саджанців винограду, плодових та ягідни

  10 просмотров. Обсудить (2)

  Прикордонні області двох сусідніх держав – Угорщини й України – мають давні і тісні зв’язки. В поглибленні цих взаємозв’язків зацікавлена і нова українська влада, й угорська сторона.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Зі 150 італійців, які мають свій бізнес в Україні, 50 працюють на Закарпатті. Про такі цифри говорив сьогодні в Ужгороді Уповноважений Посольства Італійської республіки по Західному регіону України Джанлука Сарделлі на зустрічі із керівництвом Закарпатської облдержадміністрації.

  9 просмотров. Обсудить (1)

  Завтра в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему: „Регіональна преса в Україні: шляхи виживання”.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Складні часи переживають колективи підприємств, які працюють у СЕЗ "Закарпаття".

  13 просмотров. Обсудить (0)

  Як відомо, уряд скасував усі спеціальні економічні зони, що діяли на території країни. Цим самим підприємства, що працювали в СЕЗ, втратили право на пільгове оподаткування.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Компанiя Gabil (США) розпочала другий етап реалiзацiї проекту щодо побудови заводу з виготовлення електронних комплектуючих (плат) у вiльнiй економiчнiй зонi в Закарпаттi.На сьогоднi компанiя iнвестувала в його будiвництво близько $78 тис., а загальна сума заявлених iнвестицiй становитиме бiльше $50 млн.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Про це йшлося в ході робочих зустрічей, які відбулися в Києві за участі керівництва українського науково-виробничого об'єднання "ПланЕко", "Закарпаттяобленерго" та німецької компанії Енерго-технолопія”.Закарпатська область може забезпечити себе власною електрикою лише на 5-7%, а тому в регіоні постійно ставиться питання нарощення потужностей.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 29 грудня, в обласному центрі Закарпаття відбудеться виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ спільно із керівництвом Спеціальної економічної зони „Закарпаття”.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  За січень-вересень в економіку Закарпатської області залучено 50,6 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській обласній державній адміністрації працюють над розробкою Програми економічного та соціального розвитку області на 2005 рік.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Цього тижня велика група представників ЗМІ відвідала закарпатський завод ТОВ "Ядзакі-Україна". З початку реалізації інвестиційного проекту ТОВ "Ядзакі-Україна" залучено інвестицій в сумі 31,9 млн. доларів США, з них освоєно 109,3 млн.грн.

  20 просмотров. Обсудить (0)

  * Обсяги виробництва промислової продукції за січень-листопад 2004 року порівняно з аналогічним періодом 2002 зросли з 906,5 млн. грн. до 1 млрд. 927 млн. грн., або в 2,1 рази. Темпи росту промислового виробництва збільшилися у 2-2,7 рази.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  За 11 міс. 2004р. обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Ужгородського району склав 23,7 млн. дол. або 155,3% до відповідного періоду минулого року, повідомляє голова Ужгородської районної адміністрації Сергій Лапоног.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Три крупные зарубежные компании приняли решение создать в Закарпатье производство в области информационных технологий, а это - 20 тысяч новых рабочих мест. Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции в рамках выставки "Информатика и связь - 2004" начальник управления секретариата Кабинета Министров Украины Виктор Бондарь.

  8 просмотров. Обсудить (0)