ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
інвестиції

інвестиції

  25 февраля 2020 вторник

  Темпи виробництва промислової продукції Закарпаття за 2007 рік зросли у порівнянні з минулим роком на 20,4%. Однак у 4 районах області - Міжгірському, Берегівському, Тячівському та місті Чоп спостерігається зниження обсягів промислового виробництва.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші своїм розпорядженням затвердив регіональну Програму підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  За оцінкою Національного аналітичного центру «Інститут Реформ» Закарпатська область посіла друге місце за динамічним рейтингом розвитку інвестиційної діяльності.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА В.Балоги схвалено Програму підтримки фермерських господарств області на 2005–2007 роки, згідно з якою здійснюватимуться заходи щодо забезпечення фермерських господарств земельними ділянками, надаватиметься допомога у придбанні міндобрив, необхідної кількості насіння, саджанців винограду, плодових та ягідни

  6 просмотров. Обсудить (2)

  Прикордонні області двох сусідніх держав – Угорщини й України – мають давні і тісні зв’язки. В поглибленні цих взаємозв’язків зацікавлена і нова українська влада, й угорська сторона.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Зі 150 італійців, які мають свій бізнес в Україні, 50 працюють на Закарпатті. Про такі цифри говорив сьогодні в Ужгороді Уповноважений Посольства Італійської республіки по Західному регіону України Джанлука Сарделлі на зустрічі із керівництвом Закарпатської облдержадміністрації.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Завтра в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання на тему: „Регіональна преса в Україні: шляхи виживання”.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Складні часи переживають колективи підприємств, які працюють у СЕЗ "Закарпаття".

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Як відомо, уряд скасував усі спеціальні економічні зони, що діяли на території країни. Цим самим підприємства, що працювали в СЕЗ, втратили право на пільгове оподаткування.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Компанiя Gabil (США) розпочала другий етап реалiзацiї проекту щодо побудови заводу з виготовлення електронних комплектуючих (плат) у вiльнiй економiчнiй зонi в Закарпаттi.На сьогоднi компанiя iнвестувала в його будiвництво близько $78 тис., а загальна сума заявлених iнвестицiй становитиме бiльше $50 млн.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Про це йшлося в ході робочих зустрічей, які відбулися в Києві за участі керівництва українського науково-виробничого об'єднання "ПланЕко", "Закарпаттяобленерго" та німецької компанії Енерго-технолопія”.Закарпатська область може забезпечити себе власною електрикою лише на 5-7%, а тому в регіоні постійно ставиться питання нарощення потужностей.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра, 29 грудня, в обласному центрі Закарпаття відбудеться виїзне засідання Ужгородського прес-клубу реформ спільно із керівництвом Спеціальної економічної зони „Закарпаття”.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  За січень-вересень в економіку Закарпатської області залучено 50,6 млн.дол.США прямих іноземних інвестицій.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській обласній державній адміністрації працюють над розробкою Програми економічного та соціального розвитку області на 2005 рік.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Цього тижня велика група представників ЗМІ відвідала закарпатський завод ТОВ "Ядзакі-Україна". З початку реалізації інвестиційного проекту ТОВ "Ядзакі-Україна" залучено інвестицій в сумі 31,9 млн. доларів США, з них освоєно 109,3 млн.грн.

  13 просмотров. Обсудить (0)

  * Обсяги виробництва промислової продукції за січень-листопад 2004 року порівняно з аналогічним періодом 2002 зросли з 906,5 млн. грн. до 1 млрд. 927 млн. грн., або в 2,1 рази. Темпи росту промислового виробництва збільшилися у 2-2,7 рази.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За 11 міс. 2004р. обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Ужгородського району склав 23,7 млн. дол. або 155,3% до відповідного періоду минулого року, повідомляє голова Ужгородської районної адміністрації Сергій Лапоног.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Три крупные зарубежные компании приняли решение создать в Закарпатье производство в области информационных технологий, а это - 20 тысяч новых рабочих мест. Об этом сообщил сегодня на пресс-конференции в рамках выставки "Информатика и связь - 2004" начальник управления секретариата Кабинета Министров Украины Виктор Бондарь.

  5 просмотров. Обсудить (0)