ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

1319 закарпатців працюють сьогодні на підприємстві японської компанії "Ядзакі" в Ужгороді. У перспективі їх буде 3000

  23 ноября 2020 понедельник

  Цього тижня велика група представників ЗМІ відвідала закарпатський завод ТОВ "Ядзакі-Україна". З початку реалізації інвестиційного проекту ТОВ "Ядзакі-Україна" залучено інвестицій в сумі 31,9 млн. доларів США, з них освоєно 109,3 млн.грн. Реалізовано продукції на суму 119,9 млн.грн., до бюджету сплачено всіх платежів на суму 5,5 млн.грн.

  Як повідомив журналістам генеральний менеджер ТОВ "Ядзакі-Україна" Гельмут Кольвіц, підприємство товариства в Ужгороді, на якому сьогодні працює 1319 чоловік (у перспективі тут матимуть роботу 3 тисячі закарпатців) спеціалізується на виробництві джгутів для автомобілів "Ягуар" та "Опель", які входять до корпорації "Дженерал-Моторс".

  За 11 міс. 2004 р. обсяги виробництва промислової продукції ТОВ "Ядзакі-Україна" становлять 124,5 млн.грн. Однак підприємство працює ще не на повну потужність, а лише на 50%. На повну потужність планують вийти у кінці 2005 р. — на початку 2006 р., що буде пов'язано з виробництвом джгутів для автомобілів "Пежо".
  "Ядзакі" добудовує свій завод на Закарпатті
  Одна потужна японська корпорація складе конкуренцію іншій
  Найперспективніші інвестиційні проекти Закарпаття
  Президент України Леонід Кучма відвідав закарпатські підприємства інвестиційних проектів із залученням іноземних капіталів

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору