ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
ВЕЗ

ВЕЗ

  14 апреля 2024 воскресенье

  Закарпаття вже не перший рiк потрясають скандали. За напругою боротьби під час президентських виборів і після них його можна порівняти з Донбасом і Одесою. Регіон виявився єдиним у Західній Україні, де суперник нинішнього Президента Віктора Ющенка Віктор Янукович зібрав досить пристойний електоральний урожай.

   

  Питання, бути чи не бути в Україні і, зокрема, в Закарпатті спеціальним економічним зонам, зараз вже не ставиться: в контексті нового Держбюджету-2005 пільговому режиму інвестиційної діяльності уряд висловив вотум недовіри.

   

  Компанiя Gabil (США) розпочала другий етап реалiзацiї проекту щодо побудови заводу з виготовлення електронних комплектуючих (плат) у вiльнiй економiчнiй зонi в Закарпаттi.На сьогоднi компанiя iнвестувала в його будiвництво близько $78 тис., а загальна сума заявлених iнвестицiй становитиме бiльше $50 млн.

   

  Міністр економіки каже, що ніяких СЕЗ в Україні не буде, зрештою, як про це говорив і сам Президент. Щоправда, перший віце-прем’єр, з’ясовується, зовсім не проти зон, які добре працюють, а державний секретар хоч і ставиться до них критично, вважає, що вони можуть бути корисними… Одразу й не збагнеш, чого очікувати. Як це було


   

  Віктор Ющенко покритикував ВЕЗ і ТПР, заявивши, що їх діяльність ретельно вивчатиметься. Президент сказав: «Де є клан, там є зона». Однак, зважаючи на все, в Україні з’явився новий клан. Чи буде нова зона, наразі не відомо.За кілька днів перед цим група депутатів внесла у ВРУ законопроект «Про спеціальну економічну зону Чигирин».

   

  Сьогодні в СЕЗ "Закарпаття" зареєстровано 30 юридичних осіб. Одним з підприємств цієї зони, яке активно розвивається, є ТОВ "Ядзакі-Україна" з реалізації інвестиційного проекту по виробництву електричних компонентів та комплектуючих для автомобільної промисловості країн Європи. Нині на ньому трудиться більше півтори тисячі чоловік.