ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
пільги

пільги

  25 мая 2024 суббота

  В Ужгороді знову відбирають приміщення у комунальної аптеки №130. 17 березня 2008 року в організації закінчується термін оренди, укладений з міською радою, яку продовжувати орендодавець наміру не має, - про це учора, 6 березня, на прес-конференції розповіла Єлизавета Бисага, завідувачка ужгородської аптеки №130.

   
  Голова Закарпатської організації УСВА Сергій Слободянюк на мітингу біля кабміну

  Як уже повідомляв ""UA-Reporter.com", сьогодні зранку будівлю Кабінету міністрів України в Києві з усіх сторін взяли в облогу учасники Всеукраїнської акції протесту “Разом ми — сила”, організованого Українською Спілкою ветеранів Афганістану, заблокувавши всі входи і виходи.

   

  У цьому переконані головні обласні стоматологи Закарпаття та Київщини Ростислав ЛЕСІВ і Георгій РОМАНОВ.

   

  В Ужгородському районі Закарпаття проживають та користуються пільгами 608 ветеранів війни, з них 62 - інваліди війни, 251 - учасник бойових дій, 174 - учасники війни, 110 - вдів інвалідів війни, 11 - реабілітованих громадян.З початку року, повідомила начальник відділу управління праці та соціального захисту населення Ужгородської райдержадмініст

   

  А крайній у цьому процесі на Закарпатті наразі — Ігор Кріль. Саме він і провів сьогодні в Ужгороді свою першу прес-конференцію в якості новопризначеного голови ДПА в Закарпатській області.

   

  Міністр економіки каже, що ніяких СЕЗ в Україні не буде, зрештою, як про це говорив і сам Президент. Щоправда, перший віце-прем’єр, з’ясовується, зовсім не проти зон, які добре працюють, а державний секретар хоч і ставиться до них критично, вважає, що вони можуть бути корисними… Одразу й не збагнеш, чого очікувати. Як це було


   

  Зміни до податкового законодавства, внесені Законом України “Про Державний бюджет на 2005 рік”, та можливості вишукування резервів для поповнення місцевих бюджетів – із виступом такого змісту виступила нещодавно на семінар-нараді у Берегівській РДА начальник Берегівської ОДПІ Ганна Лендєл.