ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
податки

податки

  23 июня 2024 воскресенье

  Сьогодні, 28 лютого, о 14.00 у залі засідань ДПА у Закарпатській області (м.Ужгород, вул.Волошина, 52) відбудеться прес-конференція на тему: «Про підсумки роботи податкової міліції у 2007 році з викриття злочинів у сфері оподаткування і розслідування порушених по них кримінальних справах».

   

  Всім відомо, що коли податкова інспекція приходить на перевірку, рідко коли керівники підприємства та приватні підприємці почувають себе затишно, хвилюючись за результати проведеної перевірки. Тому деякі суб»єкти господарювання вважають, що не допустивши податкових інспекторів до проведення перевірки, вони зможуть уникнути її проведення.

   

  Одним із найважливіших чинників, які повинні забезпечувати економіку України фінансовим киснем, сприяти наповненню бюджетів усіх рівнів, а, отже, слугувати нам з вами, є податкова адміністрація. Ця структура виводить свою діяльність на принципово новий рівень.

   

  В Ужгороді відбулася колегія ДПА у Закарпатській області, на якій обговорювали два актуальні питання — стан мобілізації коштів до бюджетів за рахунок скорочення податкового боргу та адміністрування акцизного збору і контроль за виробництвом та обігом підакцизних товарів у січні-травні поточного року.

   

  „Підсумки декларування доходів закарпатців у 2005 році” — така тема перебувала в центрі уваги учасників чергового засідання в Ужгородському прес-клубі реформ. Представники державної податкової адміністрації у Закарпатській області проаналізували податкову свідомість краян та ситуацію щодо декларування ними минулорічних заробітків.

   

  Прокуратура обласного центру Закарпаття м.Ужгород за матеріалами працівників головного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгород порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.212 ч.3 КК України по факту умисної несплати податків приватним підприємцем Т.Підприємець, здійснюючи протягом 2004 року діяльність, пов’язану з наданн

   

  На таку тему проведено круглий стіл в Ужгороді, учасниками якого стали представники ради Закарпатського територіального відділення АППУ, ради організації роботодавців обласного центру, виконавчого комітету Ужгородської міськради, керівники підприємств та підприємці обласного центра Закарпаття.У такому складі учасники круглого стола чи не вперше

   

  Слідчим відділом податкової міліції ДПА у Закарпатській області порушена кримінальна справа відносно головного бухгалтера ТОВ „Сад” за ознаками злочину, передбаченого статтею 212 частиною 3 КК України (Ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів в особливо великих розмірах).З матеріалів кримінальної справи встановлено, що г

   

  В Україні все ще багато охочих не платити податки, ховаючись за спрощену систему оподаткування. Про це сказав під час гарячої телефонної лінії з підприємцями міністр фінансів Віктор Пинзеник. За оцінками міністерства, "спрощенці" займають третину всього ринку товарів і послуг. При цьому їхній внесок до бюджету - менше двох відсотків.

   

  355 тисяч гривень податків та зборів не сплатило до бюджету на Закарпатті виробниче управління житлово-комунального господарства (ВУЖКГ) прикордонного міста Чопа, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі ДПА в Закарпатській області.

   

  Схоже, тема зловживання у лісогосподарській галузі Закарпатської області — безкінечна.

   

  Налагодження партнерських відносин з платниками податків сьогодні є одним з стратегічних напрямків діяльності податкової служби. Саме з цією метою цього тижня розпочалися зустрічі платників податків із головою ДПА в Закарпатській області Ігорем Крілем.

   

  Завтра у приміщенні Ужгородського прес-клубу реформ — День безкоштовних інформаційних
  консультацій.Як стало відомо "UA-Reporter.com", усім бажаючим нададуть консультації консультант з питань оподаткування Українського освітнього центру

   

  Майже 3 тисячі прихованих дитячих окулярів іноземного виробництва були виявлені під час митного контролю вантажівки “МАН”, на якій наш співвітчизник прямував з Угорщини на Україну через митний пост “Тиса” Чопської митниці.Згідно товаросупровідних документів, на Україну справді прямували товари для дітей.

   

  Під час чергового засідання Ужгородського міськвиконкому було розглянуто виконання бюджету міста за 1 квартал 2005 року. Надходження до бюджету склали близько 15 млн. гривень. Загальний фонд виконаний на 91,8 %, ріст доходів бюджету збільшився на 133%. Про це "UA-Reporter.com" повідомили у прес-службі Ужгородської міськради.

   

  За підсумками нарад з підприємцями Закарпаття, що відбулися протягом квітня поточного року, голова обласної держадміністрації Віктор Балога сформулював ряд доручень головному управлінню економіки ОДА.

   

  Сьогодні учасники Віче підприємців пікетуватимуть Верховну Раду України з вимогою скасувати зміни до законодавства, які стосуються спрощеної системи оподаткування.

   

  Понад півмільйона гривень має сплатити до бюджету товариство "З" із с.Розівка Ужгородського району Закарпатської області. Як свідчать результати перевірки, керівництво фірми впродовж трьох років надаючи транспортні послуги та послуги в галузі борошномельної промисловості, шляхом неподання звітності ухилилися від сплати ПДВ у сумі понад 120 тис.

   

  Перевиконавши у квітні планові показники майже на 2 млн. 724 тис. грн., ДПА у Закарпатській області ввійшла у число 8-ми кращих обласних податкових країни. Закарпатські податківці мобілізували до загального державного кошика у минулому місяці понад 33 млн. 820 тис.

   

  З початку операції “Контрабанді — стоп” підрозділами податкової міліції області проведено 123 перевірки суб’єктів підприємництва. Як свідчать результати перевірки, чинне законодавство порушує кожен третій СПД.

   

  "Влада і бізнес — партнери" — форум під такою назвою відбувся в Ужгородській райдержадміністрації, що на Закарпатті.

   

  А крайній у цьому процесі на Закарпатті наразі — Ігор Кріль. Саме він і провів сьогодні в Ужгороді свою першу прес-конференцію в якості новопризначеного голови ДПА в Закарпатській області.

   

  «Указ Президента України "Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва" діє вже 5 років та, безумовно, потребує еволюції, - стверджує Олександра Кужель, авторка «спрощеної» системи оподаткування.

   

  "Або ми працюємо, або нам треба ночувати в Міністерстві культури і поїти тих людей, які хоч щось можуть зробити на нашу користь", - заявив у понеділок на "круглому столі" "Сучасний стан міських театрів" у Львові режисер і художній керівник Львівського молодіжного театру ім. Леся Курбаса Володимир Кучинський.

   

  Закон України «Про податок з доходів фізичних осіб» вимагає від суб'єктів підприємництва утримувати з виплачуваних громадянам доходів від продажу рухомого майна (продукції) 13 відсотків податку. Однак для приватного підприємця І., як кажуть, закон не писаний.

   

  Відомо, що малий і середній бізнес відіграє з кожним днем дедалі більшу роль у розвитку економіки України та розв'язанні соціальних проблем.

   

  ДПА в Закарпатській області порушила кримінальну справу відносно посадових осіб одного з товариств з обмеженою відповідальністю, які, займаючись пошуком та видобутком дорогоцінних металів, ухилилися від сплати податків на суму 701 тис. гривень.

   

  З метою посилення боротьби з незаконним переміщенням товарів через кордон та подальшою їх реалізацією на території України з 14 лютого 2005 проводиться операція під умовною назвою «Контрабанді — стоп».

   

  Оскільки сьогодні на ТзОВ "Імперіал", що в закарпатському місті Сваляві, ще проводиться документальна перевірка, в ході якої виявляються значні порушення щодо обігу готівкових коштів підприємства, то не виключено, що в подальшому це призведе до нарощення податкового боргу, оскільки товариство з початку 2005 року не проводить погашення поточних п

   

  У рамках проведення операції «Контрабанді – стоп!» співробітники управління податкової міліції ДПА у Закарпатській області спільно із працівниками митниці попередили махінацію, кінцевою метою якої мало стати незаконне відшкодуванням ПДВ з бюджету.Проте плани бізнесменів із Запоріжжя закінчилися в Ужгороді.

   

  Страницы