ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
торгівля

торгівля

  19 сентября 2021 воскресенье

  Як стало відомо “UA-Reporter.com” з джерела в обласній державній адміністрації, незабаром на земельній ділянці площею у 4 гектари між ринокм на Краснодонців та об’їздною дорогою м.Ужгород, на землях запасу Ужгородського району, з’явиться велетенський гіпермаркет. Про бізнесову долю 2 тисяч підприємців із Краснодонців наразі нічого невідомо.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Одразу по двох резонансних кримінальних справах проходять посадові особи однієї з ужгородських фірм, яка займається торгово-посередницькою діяльністю.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  За інформацією працівників ветсанслужби й управління у справах захисту прав споживачів у Закарпатській області, ринки й магазини гірського краю переповнені недоброякісною м’ясною та ковбасною продукцією.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Прокуратура обласного центру Закарпаття м.Ужгород за матеріалами працівників головного відділу податкової міліції ДПІ у м.Ужгород порушила кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.212 ч.3 КК України по факту умисної несплати податків приватним підприємцем Т.Підприємець, здійснюючи протягом 2004 року діяльність, пов’язану з наданн

  14 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у регіональному управлінні ДААК ДПА України в Закарпатській області, 25 березня ц.р. Верховною Радою прийнятий Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів України” №2505-ІУ, який набрав чинності з 31 березня ц.р.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття м.Ужгород відбувся тренінг із запобігання торгівлі людьми для молодих спеціалістів різних суспільних сфер.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  За матеріалами УПМ ДПА у Закарпатській області прокуратура Ужгорода порушила кримінальну справу за фактом фіктивного підприємництва одним із ПП обласного центру, яке займається оптовою торгівлею лісо- та будівельними матеріалами.У результаті проведеної перевірки було встановлено, що ужгородець К., котрий виступає керівником фірми, отримав від не

  4 просмотров. Обсудить (0)

  В м. Ужгороді відбулась зустріч ділових людей “Міжнародні Контактні Дні” за тематикою: “Сільгосптехніка та устаткування. Посівні матеріали, добрива, засоби захисту рослин. Технології та обладнання для харчової промисловості. Виготовлення продуктів харчування. Упаковка та пакувальна техніка”.

  10 просмотров. Обсудить (0)