ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
метал

метал

  26 октября 2020 понедельник
  Гинекологический диспансер в Ужгороде пытались ограбить

  Ночью в полицию позвонил сторож с территории Ужгородской городской клинической больницы и рассказал, что с гинекологического диспансера неизвестные воруют металл.

  1268 просмотров. Обсудить (0)

  Спiвробiтниками міліції Закарпатської області на спецпосту "Лазещина" затримано вантажівку ЗIЛ пiд керуванням 30-річного мешканця Iвано-Франкiвської областi, який перевозив бiля шести тонн брухту чорних металiв без вiдповiдних документiв.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Прокладаючи газ, мешканці с. Тисаашвань, що неподалік Чопа Закарпатської області, знайшли артилерійські снаряди. Сильна іржа на вибухонебезпечних предметах свідчила про те, що вони вже не один десяток років пролежали в землі.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті почастішали випадки фактів виявлення на автошлях області незадокументованого металобрухту. Так, 31 березня співробітниками в ходi проведення оперативно-розшукових заходів у смт Чинадiйово Мукачівського району було зупинено для перевiрки а/м ЗIЛ-554, за кермом якого перебував мешканець с.Вiльховиця.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  ДПА в Закарпатській області порушила кримінальну справу відносно посадових осіб одного з товариств з обмеженою відповідальністю, які, займаючись пошуком та видобутком дорогоцінних металів, ухилилися від сплати податків на суму 701 тис. гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)