ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
бізнес

бізнес

  14 июня 2024 пятница

  Керівники та власники закарпатських готелів і ресторанів Закарпатської області вирішили створити спеціалізований сайт, де користувачі знайдуть інформацію про заклади харчування, оголошення про навчальні курси для працівників, а професіонали отримають доступ до інформації про недобросовісних працівників і постачальників з досвіду своїх колег.

   

  Всім відомо, що коли податкова інспекція приходить на перевірку, рідко коли керівники підприємства та приватні підприємці почувають себе затишно, хвилюючись за результати проведеної перевірки. Тому деякі суб»єкти господарювання вважають, що не допустивши податкових інспекторів до проведення перевірки, вони зможуть уникнути її проведення.

   

  Підприємці закарпатського Мукачевого офіційно відмовилися брати участь у тендерах на приготування й постачання їжі до навчальних закладів міста. Своє рішення підприємці пояснюють простими розрахунками: коштів витрачених на тендери вистачить аби годувати дітей півроку.

   

  Минулого тижня у центрі закарпатського міста Хуста відбувся страйк підприємців, що торгують на міському ринку. Причиною цього мітингу стало позбавлення їх торгових місць, адже територія ринку і скверик у центрі міста міська влада загородила металічною сіткою.

   

  У м. Ужгороді припинено діяльність підпільної кузні (майстерня по виробництву кованих виробів). Власником кузні є місцевий мешканець.Дозвільні документи на право розпочати та здійснювати виробництво кованих виробів, висновки відповідних компетентних державних органів відсутні.

   

  Одним із найважливіших чинників, які повинні забезпечувати економіку України фінансовим киснем, сприяти наповненню бюджетів усіх рівнів, а, отже, слугувати нам з вами, є податкова адміністрація. Ця структура виводить свою діяльність на принципово новий рівень.

   

  Днями співробітники столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю затримали кримінальний дует у складі 44-річного безробітного мешканця Закарпаття Івана Л.

   

  Згідно з розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації у регіоні створено робочу групу з перегляду нормативно-правових актів облдержадміністрації у сфері регулювання діяльності суб’єктів господарювання. Очолив групу заступник голови ОДА Володимир Гоблик.

   

  Оголошений у міжнародний розшук колишній начальник закарпатської міліції генерал Василь Варцаба переховується в Москві. Про це учора в Ужгороді під час засідання неформального журналістського клубу «НеТаємна вечеря» повідомив редактор скандальновідомої місцевої газети.

   

  Вчора, 23 червня, голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Балога зустрівся з головою Представництва Європейської комісії в Україні паном Ієном Боугом. Як зазначив пан Боуг, його відвідини Закарпаття пов’язані з галузевою конференцією, що її проводить на Закарпатті Світовий банк.

   

  Цього тижня під час прес-конференції в Чернівцях Надзвичайний та Повноважний посол Республіки Угорщини в Україні Тот Янош запевнив, що Україна може розраховувати на угорців не тільки, як на сусідів, але й друзів. Вони готові поділитися з українцями набутим досвідом євроінтеграції.

   

  На Закарпатті в рамках проведення операції “Контрабанді — стоп” працівники податкової міліції ДПІ у Виноградівському районі припинили діяльність двох “лівих” гральних апаратів для гри в покер.

   

  На початку червня оприлюднено річний звіт Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ), який належить до мережі фундацій американського бізнесмена і філантропа Джорджа Сороса.

   

  В Ужгородському міськвиконкомі відбулася нарада за участю представників підприємницьких структур та керівництва обласного центра Закарпаття. У ході зустрічі представникам бізнесових кіл для обговорення був запропонований Меморандум про взаємовигідні умови співробітництва та партнерства між міською владою та бізнесовими структурами Ужгорода.

   

  На теренах Виноградівського району Закарпаття нараховується нині 457 суб’єктів господарювання, три тисячі приватних підприємств. Частка малого й середнього бізнесу у загальному виробництві збільшується.

   

  У вівторок, 19 квітня, Державною акредитаційною комісією при Кабінеті Міністрів України прийнято рішення про видачу ліцензій Закарпатському державному університету для підготовки фахівців із нових спеціальностей.

   

  "Влада і бізнес — партнери" — форум під такою назвою відбувся в Ужгородській райдержадміністрації, що на Закарпатті.

   

  Як повідомили “UA-Reporter.com” у відділі обслуговування платників податків ДПА в Закарпатській області, у зв'язку із змінами щодо порядку сплати єдиного податку та податку на додану вартість суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, встановленими Законом України від 25 березня .2005 № 2505-IV “Про внесення змін до Закону України “

   

  Відомо, що малий і середній бізнес відіграє з кожним днем дедалі більшу роль у розвитку економіки України та розв'язанні соціальних проблем.

   

  За підсумками минулоріччя кращими роботодавцями серед юридичних та фізичних осіб стали відповідно Перечинський “Держлісгосп” і приватний підприємець Тетяна Мешко. З останньою ми й вирішили зустрітися. Її кафе “Олександр” знаходиться біля автовокзалу.

  Там ми й поговорили за філіжанкою капучіно.

   

  На форумі «Влада і бізнес — партнери» про корупцію говорили чимало – як представники влади, так і представники бізнесових кіл. Віктор Ющенко безкомпромісну боротьбу із корупцією назвав одним із ключових завдань своєї команди.

   

  У березні за ініціативи Міжнародного інституту менеджменту (МІМ) стартувала відкрита Програма розвитку управлінського персоналу PMD «міні-МВА», навчання за якою проходять бізнесмени з Ужгороду, Дніпропетровська та області, Запоріжжя, Івано-Франківська, Кременчука, Нової Каховки, Донецька, Полтави, Києва та Даугавспілса (Латвія).Усі вони працюють

   

  Четыре сотрудника Королевской канадской конной полиции убиты в четверг в ходе операции на ферме по выращиванию марихуаны в провинции Альберта.Как сообщила радиовещательная корпорация CBC, трагический инцидент произошел в 130 км от города Эдмонтон - столицы провинции.


   

  З метою формування проблемних питань для обговорення на форумі «Влада і бізнес – партнери» ДПА України проводить сеанс гарячої лінії з суб’єктами підприємницької діяльності до 4 березня 2005 р.

   

  Майже місяць знадобилося ужгородським митникам, аби підтвердити недостовірність документів на легковий автомобіль марки “Вольво-850 Т-5”.

   

  Справжній рай для любителів підводного життя планує побудувати американський бізнесмен. Незабаром він має намір відкрити гігантський підводний готель біля берегів Багамських островів.

   

  Вчора, 18 лютого, в Ужгороді на базі ВАТ ГТК “Інтурист-Закарпаття” відбулось засідання “круглого столу” на тему “Проблеми та перспективи розвитку готельно-туристичного бізнесу в м.Ужгород”.

   

  Міністр з питань надзвичайних ситуацій Давид Жванія вже написав заяву про зняття з себе депутатських повноважень. Про це він заявив сьогодні журналістам, передає кореспондент ForUm’у.Також Жванія нагадав, що існує колегіальне рішення, і всі міністри повинні написати такі заяви.

   

  Завтра, 15 лютого, в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання, на якому обговорюватиметься тема „Які зміни наступили з 1 січня 2005 року для підприємців, що працюють на спрощеній системі звітності та оподаткування?”Як стало відомо “UA-Reporter.com”, на засіданні прес-клубу начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА в Закар

   

  У четвер в Ужгороді відбулася зустріч представників міської влади та підприємців, що здійснюють свою діяльність на “Зеленому базарі” по вул.Фединця.

   

  Страницы