ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
пенсії

пенсії

  23 мая 2024 четверг
  Чи готові ми жити гірше?

  З огляду на розмови про грядущі непопулярні реформи запитали журналісти «Замку» закарпатців Чи ви готові жити гірше?

   

  У вівторок, 21 червня, виступаючи в парламенті у зв’язку з розглядом законопроекту №6272 про внесення змін до деяких Законів України щодо пенсійного забезпечення членів сімей загиблих військовослужбовців, заступник міністра праці та соціальної політики України О.В.Гаряча свідомо ввела в оману народних депутатів, заявивши, що на підпис Президенту

   

  На стику весни та літа нинішнього року за підтримки 28 громадських об’єднань Спілкою проведена низка протестних заходів у рамках всеукраїнської акції “Разом ми – сила.

   

  З 8 квітня на Закарпатті, як і по всій Україні, розпочато доплату до нових розмірів пенсії за віком. Станом на 13 квітня профінансовано виплату пенсій у сумі 73,6 млн.грн., або 67,1% від необхідних коштів.Однак багато пенсіонерів, які вже отримали доплату, звертаються до органів Пенсійного фонду щодо неправильно нарахованих сум цієї доплати.

   

  Кабінет Міністрів своєю постановою ввів передбачене зміненим законом про державний бюджет на 2005 рік підвищення мінімальної пенсії на 17% до 332 гривень на місяць з січня поточного року.Відповідна постанова Кабінету Міністрів була прийнята на засіданні уряду в суботу, 2 квітня.

   

  До редакції газети "Народна арміґ" надходить чимало листів від її читачів. Запитання - найрізноманітніші. Більшість з них стосуються нагальних питань. З проханням допомогти дописувачам розібратися в актуальних проблемах редакція звернулась до заступника директора Департаменту гуманітарного, соціального

   

  У 2005 році Кабмін України запланував збільшити розмір пенсій збільшити на 17 відсотків. Грошовий мінімум, який отримуватимуть вітчизняні пенсіонери, зросте від 295 до 332 гривень, середня ж пенсія - із 315 до 383 гривень (збільшення на рік становитиме 23,5%).

   

  Завтра, 15 лютого, в Ужгородському прес-клубі реформ відбудеться засідання, на якому обговорюватиметься тема „Які зміни наступили з 1 січня 2005 року для підприємців, що працюють на спрощеній системі звітності та оподаткування?”Як стало відомо “UA-Reporter.com”, на засіданні прес-клубу начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПА в Закар

   

  У закарпатському Берегові порушено кримінальну справу проти посадових осіб підприємства житлово-комунального господарства.

   

  В обласному центрі Закарпаття відбулись збори військових пенсіонерів Ужгородського гарнізону, на яких обговорювалось питання виконання Закону України “Про внесення змін до ст.

   

  Новому Кабінету міністрів і Верховній Раді України у першому кварталі потрібно знайти близько 12 млрд. грн. для забезпечення реалізації положень закону «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

   

  До 25 грудня усі закарпатські пенсіонери отримають грудневу пен-сію. У цьому в четвер запевнила голову ОДА Івана Різака начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек.Потреба в коштах на виплату пенсій та державної адресної допомоги на грудень по області становить 83,7 мільйона гривень.

   

  На Закарпатті міліціонери виявили клубок зловживань у діяльності 57-річного директора одного з ТзОВ м.Хуст.

  Аби уникнути сплати у пенсійний фонд обов’язкових платежів, горе-керівник умисно не виплатив працівникам близько 50 тисяч гривень заробітної плати.

   

  З 2 листопада поточного року на Закарпатті розпочато виплату пенсії та державної адресної допомоги за листопад 2004 року.

   

  Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України" про перерахунок пенсій ветеранам ряду воєн. За ухвалення такого рішення проголосували 307 народних депутатів.