ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
зловживання

зловживання

  24 января 2018 среда

  Важливим та соціальне спрямованим напрямом роботи Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України є контроль за дотриманням конкуренційного законодавства у сферах природних монополій.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті міліціонери виявили клубок зловживань у діяльності 57-річного директора одного з ТзОВ м.Хуст.

  Аби уникнути сплати у пенсійний фонд обов’язкових платежів, горе-керівник умисно не виплатив працівникам близько 50 тисяч гривень заробітної плати.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Результати діяльності органів Державної контрольно-ревізійної служби свідчать про високу ефективність вжитих Урядом заходів у частині зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни, запобігання фінансових порушень, забезпечення прозорості бюджетного процесу та посилення дієвості державного фінансового контролю.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Прокуратурою обласного центру Закарпаття за матеріалами головного відділу податкової міліції ДПІ у м. Ужгороді порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом, у великих розмірах посадовими особами ужгородського товариства "Г.".

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Нечистого на руку 47-річного лісника Перечинського держлісгоспу викрили працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Перечинського райвідділу УМВС у Закарпатській області. Як встановили оперативники, посадовець, зловживаючи службовим становищем, продавав, як кажуть, "наліво" продукцію підприємства.

  0 просмотров. Обсудить (0)