ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
населення

населення

  17 сентября 2021 пятница
  Калушская ТЕЦ.

  Вполне возможно, что отапливаемый сезон не начнется для половины населения города и таких бюджетных заведений, как школы и детские садики, которые отапливаются от Калушской ТЭЦ. Остановка ТЭЦ может повлечь экологическую катастрофу, ведь нефтехимические предприятия перестали получать энергию и пару.

  34 просмотров. Обсудить (0)

  Городские власти закарпатского райцентра Хуст, устав от вала жалоб горожан на дорогое - и при этом отсутствующее - отопление, решили объявить автономию от монополиста - «Закарпаттеплокомуненерго», в подчинении которого находится большинство городских котельных области.В Хусте начата коммунальная реформа, смысл которой - предоставление жителям го

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Населення України за станом на 1 червня становило 47 100 419 людей, повідомили в Державному комітеті статистики.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації створено тимчасову комісію з перевірки обґрунтованості видачі місцевими органами виконавчої влади довідок про надання громадянам статусу, передбаченого Законом України „Про статус гірських населених пунктів в Україні”. Голова комісії – заступник голови ОДА Володимир Гоблик.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання на тему „Що означає урядова адміністративна реформа на практиці для мешканців Закарпаття?”.

  14 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття розпочала свою роботу чергова сесія Ужгородської міської ради, на яку загалом винесено 15 питань.Зокрема, депутати заслухають звіт про виконання бюджету міста за I-й квартал ц.р., внесуть зміни до бюджету міста на поточний рік, уточнять штатний розпис в міських закладах освіти, розглянуть порядок та умови влаштуванн

  19 просмотров. Обсудить (0)

  В управлінні МНС України в Закарпатській області працює „Телефон довіри”. Його створення обумовлене бажанням вивчення суспільної думки про діяльність оперативно-рятувальної служби та надання допомоги населенню з різноманітних питань, які стосуються компетенції МНС.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському місті Хуст відбувся семінар на тему "Ліс для людей: потреби місцевого населення в лісоматеріалах та паливній деревині", організований регіональним молодіжним екологічним об’єднанням “ЕКОСФЕРА” (м.Ужгород) у партнерстві з координаційним офісом проекту FORZA, який вже другий рік діє на території пілотних Хустського й Рахівського р

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Триває вже традиційне щомісячне опитування жителів міста Ужгород соціологами молодіжного громадського об’єднання „Школа лідера”. Впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 мешканців міста, яким пропонувалось вибрати з переліку прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант.

  13 просмотров. Обсудить (4)

  Часто жителі Закарпаттяі у пошуках роботи виїжджають за кордон, залишаючи своїх дітей на родичів і знайомих. А трапляється, що підлітки залишаються один на один з дорослим життям. В таких сім’ях іноді відбувається втрата виховної функції. Сьогодні кількість маленьких закарпатців, батьки яких виїхали за межі області чи країни, сягає шести тисяч.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  На прибирання обласного центру Закарпаття, яке проходило в Ужгороді в рамках Дня Довкілля, вийшли працівники ЖРЕРів, комунальних підприємств, школярі, студенти, медики, військові частини – всього близько 6,5 тисяч городян.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж першого кварталу 2005 року до Ужгородського міського центру зайнятості звернулося понад 1132 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста, що на 230 осіб більше відповідного періоду минулого року.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області внаслідок виходу з ладу вимикача на 07:00 в Мукачівському районі залишалося знеструмленими 7 населених пунктів: Пузняківці, Герцевці, Грабово, Тростяниця, Майдан, Солені Млаки та Крите.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Про що у п’ятницю зранку повідомляв «UA-Reporter.com» як про можливе, опівдні цього ж дня стало реальністю: виконком Ужгородської міської ради на своєму засіданні затвердив нові тарифи на послуги теплопостачання для населення, які на 24-40 відсотків більші за нині діючі.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  На ринку праці Закарпатської області продовжують зберігатися позитивні тенденції. Упродовж січня-березня цього року на обліку в службі зайнятості перебувало понад 42,2 тис.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусил

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді керівництво Державного Центру зайнятості України та заступник губернатора області В.Гоблик представили нового директора Закарпатського обласного центру зайнятості Фущича Юрія Івановича, екс-керівника Головного управління соціального захисту населення Закарпатської області.На представленні були присутні всі директори міськрайо

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Курси цивільної оборони Закарпатської області були створені 40 років тому - 20 квітня 1965 року на виконання Постанови ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР від 21 січня 1965 року №72-011 "Про організацію курсів цивільної оборони в областях УРСР" і рішення звуженого засідання виконкому Закарпатської області Ради депутатів трудящих від 20 квітня 19

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Газифікація населених пунктів Закарпатської області розпочало ще в 60-ті роки. Сьогодні через територію Закарпатської області проходить п’ять потужних магістральних газопроводів.

  14 просмотров. Обсудить (0)

  За даними ООН, до 2050 року людність в Україні не сягатиме й 30-ти млн. А росіян стане менше на 44 мільйони. А от лідерство за народжуваністю в майбутньому і далі утримуватимуть Індія, Китай, Пакістан, нігерія, США та бангладеш.  СТБ

  10 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок, у рамках робочого візиту до Брюсселю, Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Іваном Гашпаровічем. Під час розмови були підняті теми двосторонніх відносин, зокрема, необхідності активізації торгово-економічного партнерства. Особливу увагу президенти приділили темі інвестиційного клімату.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Внаслідок дощів та підвищення температури повітря талими водами в Україні підтоплено велику кількість приватних садиб та житлових будинків. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Населення планети становить 6,5 млрд. людей, і до 2050 року може досягти 9 млрд. Про це йдеться в доповіді ООН, поширеній в Нью-Йорку. Найбільший приріст населення в найближчі десятиріччя відбудеться в країнах Азії і Африки, перш за все, в Індії, Китаї, Пакистані і Нігерії, а також в США, передає «Інтерфакс».


  6 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов зустрівся з організаторами громадського комітету “Проспект” та депутатом міської ради Анатолієм Синишиним, який обирався від цього мікрорайону.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Однією з особливо актуальних питань, які потребують нагального вирішення, для обласного центру Закарпаття є проблема електрозабезпечення гуртожитків. Як запевняє нове керівництво області, аби взяти під контроль оплату за електроенергію мешканцями гуртожитку, проведуть інвентаризацію всіх гуртожитків і встановлять лічильники по кімнатах.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Чим сьогодні живе простий закарпатець, з яким проблемами він стикається і котрі з них потребують якнайшвидшого вирішення на різних рівнях обласної влади?

  9 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті майже три з половиною тисячі мешканців гірського закарпатського села Широкий Луг, що на Тячівщині виявилися відрізаними від “зовнішнього світу” через погіршення погодних умов, яке спостерігається на території всієї області впродовж останніх двох днів.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  На 1 січня 2005 року на обліку в Ужгородському районному центрі зайнтятості перебувало 576 осіб. З них випускників шкіл — 23 чол., професійно-технічних закладів освіти - 4 чол., випускників вузів - 6 ,чол.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Начальник управління Нацбанку України в Закарпатській області Валерій Коляско провів прес-конференцію, на якій зазначив, що він задоволений позицією закарпатців у тій ситуації, яка склалася у банківській системі у листопаді 2004 року.Як повідомив В.Коляско, протягом двох останніх місяців минулого року спостерігався відтік вкладів населення з бан

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Згідно із розпорядженням голови ОДА Івана Різака 2005-1 рік оголошено в області Роком охорони здоров’я. Планується зробити суттєві кроки щодо розвитку медичної галузі, особливо на місцях. Тим більше, що за минулий рік чимало зроблено для поступу крайової медицини.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы