ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
населення

населення

  27 октября 2020 вторник
  Калушская ТЕЦ.

  Вполне возможно, что отапливаемый сезон не начнется для половины населения города и таких бюджетных заведений, как школы и детские садики, которые отапливаются от Калушской ТЭЦ. Остановка ТЭЦ может повлечь экологическую катастрофу, ведь нефтехимические предприятия перестали получать энергию и пару.

  21 просмотров. Обсудить (0)

  Городские власти закарпатского райцентра Хуст, устав от вала жалоб горожан на дорогое - и при этом отсутствующее - отопление, решили объявить автономию от монополиста - «Закарпаттеплокомуненерго», в подчинении которого находится большинство городских котельных области.В Хусте начата коммунальная реформа, смысл которой - предоставление жителям го

  3 просмотров. Обсудить (1)

  Населення України за станом на 1 червня становило 47 100 419 людей, повідомили в Державному комітеті статистики.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням голови Закарпатської облдержадміністрації створено тимчасову комісію з перевірки обґрунтованості видачі місцевими органами виконавчої влади довідок про надання громадянам статусу, передбаченого Законом України „Про статус гірських населених пунктів в Україні”. Голова комісії – заступник голови ОДА Володимир Гоблик.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ відбулося засідання на тему „Що означає урядова адміністративна реформа на практиці для мешканців Закарпаття?”.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття розпочала свою роботу чергова сесія Ужгородської міської ради, на яку загалом винесено 15 питань.Зокрема, депутати заслухають звіт про виконання бюджету міста за I-й квартал ц.р., внесуть зміни до бюджету міста на поточний рік, уточнять штатний розпис в міських закладах освіти, розглянуть порядок та умови влаштуванн

  11 просмотров. Обсудить (0)

  В управлінні МНС України в Закарпатській області працює „Телефон довіри”. Його створення обумовлене бажанням вивчення суспільної думки про діяльність оперативно-рятувальної служби та надання допомоги населенню з різноманітних питань, які стосуються компетенції МНС.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У закарпатському місті Хуст відбувся семінар на тему "Ліс для людей: потреби місцевого населення в лісоматеріалах та паливній деревині", організований регіональним молодіжним екологічним об’єднанням “ЕКОСФЕРА” (м.Ужгород) у партнерстві з координаційним офісом проекту FORZA, який вже другий рік діє на території пілотних Хустського й Рахівського р

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Триває вже традиційне щомісячне опитування жителів міста Ужгород соціологами молодіжного громадського об’єднання „Школа лідера”. Впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 мешканців міста, яким пропонувалось вибрати з переліку прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант.

  9 просмотров. Обсудить (4)

  Часто жителі Закарпаттяі у пошуках роботи виїжджають за кордон, залишаючи своїх дітей на родичів і знайомих. А трапляється, що підлітки залишаються один на один з дорослим життям. В таких сім’ях іноді відбувається втрата виховної функції. Сьогодні кількість маленьких закарпатців, батьки яких виїхали за межі області чи країни, сягає шести тисяч.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На прибирання обласного центру Закарпаття, яке проходило в Ужгороді в рамках Дня Довкілля, вийшли працівники ЖРЕРів, комунальних підприємств, школярі, студенти, медики, військові частини – всього близько 6,5 тисяч городян.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж першого кварталу 2005 року до Ужгородського міського центру зайнятості звернулося понад 1132 незайнятих трудовою діяльністю громадян міста, що на 230 осіб більше відповідного періоду минулого року.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У Закарпатській області внаслідок виходу з ладу вимикача на 07:00 в Мукачівському районі залишалося знеструмленими 7 населених пунктів: Пузняківці, Герцевці, Грабово, Тростяниця, Майдан, Солені Млаки та Крите.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Про що у п’ятницю зранку повідомляв «UA-Reporter.com» як про можливе, опівдні цього ж дня стало реальністю: виконком Ужгородської міської ради на своєму засіданні затвердив нові тарифи на послуги теплопостачання для населення, які на 24-40 відсотків більші за нині діючі.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На ринку праці Закарпатської області продовжують зберігатися позитивні тенденції. Упродовж січня-березня цього року на обліку в службі зайнятості перебувало понад 42,2 тис.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусил

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді керівництво Державного Центру зайнятості України та заступник губернатора області В.Гоблик представили нового директора Закарпатського обласного центру зайнятості Фущича Юрія Івановича, екс-керівника Головного управління соціального захисту населення Закарпатської області.На представленні були присутні всі директори міськрайо

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Курси цивільної оборони Закарпатської області були створені 40 років тому - 20 квітня 1965 року на виконання Постанови ЦК КП України і Ради Міністрів УРСР від 21 січня 1965 року №72-011 "Про організацію курсів цивільної оборони в областях УРСР" і рішення звуженого засідання виконкому Закарпатської області Ради депутатів трудящих від 20 квітня 19

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Газифікація населених пунктів Закарпатської області розпочало ще в 60-ті роки. Сьогодні через територію Закарпатської області проходить п’ять потужних магістральних газопроводів.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  За даними ООН, до 2050 року людність в Україні не сягатиме й 30-ти млн. А росіян стане менше на 44 мільйони. А от лідерство за народжуваністю в майбутньому і далі утримуватимуть Індія, Китай, Пакістан, нігерія, США та бангладеш.  СТБ

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок, у рамках робочого візиту до Брюсселю, Президент України Віктор Ющенко провів зустріч з Президентом Словацької Республіки Іваном Гашпаровічем. Під час розмови були підняті теми двосторонніх відносин, зокрема, необхідності активізації торгово-економічного партнерства. Особливу увагу президенти приділили темі інвестиційного клімату.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Внаслідок дощів та підвищення температури повітря талими водами в Україні підтоплено велику кількість приватних садиб та житлових будинків. Про це «proUA» повідомили у прес-службі Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Населення планети становить 6,5 млрд. людей, і до 2050 року може досягти 9 млрд. Про це йдеться в доповіді ООН, поширеній в Нью-Йорку. Найбільший приріст населення в найближчі десятиріччя відбудеться в країнах Азії і Африки, перш за все, в Індії, Китаї, Пакистані і Нігерії, а також в США, передає «Інтерфакс».


  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов зустрівся з організаторами громадського комітету “Проспект” та депутатом міської ради Анатолієм Синишиним, який обирався від цього мікрорайону.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Однією з особливо актуальних питань, які потребують нагального вирішення, для обласного центру Закарпаття є проблема електрозабезпечення гуртожитків. Як запевняє нове керівництво області, аби взяти під контроль оплату за електроенергію мешканцями гуртожитку, проведуть інвентаризацію всіх гуртожитків і встановлять лічильники по кімнатах.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Чим сьогодні живе простий закарпатець, з яким проблемами він стикається і котрі з них потребують якнайшвидшого вирішення на різних рівнях обласної влади?

  7 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті майже три з половиною тисячі мешканців гірського закарпатського села Широкий Луг, що на Тячівщині виявилися відрізаними від “зовнішнього світу” через погіршення погодних умов, яке спостерігається на території всієї області впродовж останніх двох днів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  На 1 січня 2005 року на обліку в Ужгородському районному центрі зайнтятості перебувало 576 осіб. З них випускників шкіл — 23 чол., професійно-технічних закладів освіти - 4 чол., випускників вузів - 6 ,чол.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Начальник управління Нацбанку України в Закарпатській області Валерій Коляско провів прес-конференцію, на якій зазначив, що він задоволений позицією закарпатців у тій ситуації, яка склалася у банківській системі у листопаді 2004 року.Як повідомив В.Коляско, протягом двох останніх місяців минулого року спостерігався відтік вкладів населення з бан

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Згідно із розпорядженням голови ОДА Івана Різака 2005-1 рік оголошено в області Роком охорони здоров’я. Планується зробити суттєві кроки щодо розвитку медичної галузі, особливо на місцях. Тим більше, що за минулий рік чимало зроблено для поступу крайової медицини.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Страницы