ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
опитування

опитування

  19 февраля 2018 понедельник

  Продовжується щомісячне опитування жителів Ужгорода соціологами МГО „Школа лідера”. Впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 жителів міста, яким пропонувалось вибрати з переліку прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант.Цього разу результати наступні (у дужках – у порівнянні з минулим місяцем):

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Триває вже традиційне щомісячне опитування жителів міста Ужгород соціологами молодіжного громадського об’єднання „Школа лідера”. Впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 мешканців міста, яким пропонувалось вибрати з переліку прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант.

  7 просмотров. Обсудить (4)
  Загрузка...

  Вже кілька місяців проходить опитування жителів міста Ужгорода соціологами МГО „«Школа лідера» на вулицях обласного центру.

  2 просмотров. Обсудить (3)

  Триває щомісячне опитування жителів міста Ужгород соціологами МГО „”Школа лідера” на вулицях обласного центру. І у лютому, впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 мешканців міста, яким пропонувалось вибрати з 13 прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант. Результати обробки даних наступні:

  0 просмотров. Обсудить (0)