ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Погорєлов

Погорєлов

  25 мая 2024 суббота

  Сьогодні керівництво Закарпатської облдержадміністрації висловило різко негативне ставлення до розповсюдженої в ЗМІ заяви прес-служби Ужгородської міськради з приводу припинення гарячого водопостачання в обласному центрі в будні дні на період з 13 червня до 1 серпня.Як прокоментував ситуацію голова ОДА Віктор Балога, жодні формальні підстави, в

   

  “Інформація про зникнення 21 мільйона гривень державних субвенцій з бюджету Ужгорода не відповідає дійсності. Єдина проблема – зрив генеральним підрядником (ЗАТ фірма “Західхімпроммонтаж”) графіків виконання робіт.

   

  Триває щомісячне опитування жителів міста Ужгород соціологами МГО „”Школа лідера” на вулицях обласного центру. І у лютому, впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 мешканців міста, яким пропонувалось вибрати з 13 прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант. Результати обробки даних наступні:

   

  Звернення актуальне, вдячні що дослухалися до UA-REPORTER.COM стосовно Лелекача!А все ж таки чиста політика не може творитися брудними руками від ГО "Чиста Україна".

   

  Щойно до приміщення колишньої Адміністрації Президента на вулиці Банківській прибули страйкуючі з Ужгорода. Їх акця підтримується ГК „ПОРА” („чорна Пора”).Вони протестують проти залишення на посаді теперішнього мера Ужгорода Погорєлова.

   

  Вчора в Ужгороді біля міськради відбувся мітинг протесту проти міського голови Погорєлова. Громада обрала делегацію, котра відправиться автопробігом „За правдою – до Президента” у Київ.В Ужгороді біля міськради відбувся мітинг протесту проти міського голови Погорєлова.

   

  Сьогодні в обласному центрі Закарпаття продовжувала свою роботу чергова сесія Ужгородської міської ради, яка розпочалася в п’ятницю, 28 січня. Цим скористалися, аби привернути до себе увагу чиновників, представники малого бізнесу міста.Настрої ужгородських підприємців уповні показували транспаранти, виготовлені напередодні на фанері.

   

  Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов переніс сесію міськради на суботу 29 січня 2005 року у зв”язку зі станом здоров”я.Як повідомляв UA-Reporter сьогодні на сесії Ужгородської міської ради сталося багато несподіванок і сюрпризів.

   

  Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов переніс сесію міськради на суботу 29 січня 2005 року у зв”язку зі станом здоров”я.Як повідомляв UA-Reporter сьогодні на сесії Ужгородської міської ради сталося багато несподіванок і сюрпризів.

   

  А проблем в обласному центрі чимало.Над їх виправленням і працюватимуть на перспективу. За одинадцять місяців темпи виробництва промислової продукції склали 106,5 відсотків, тоді як по області 127. На чверті підприємств міста допущено скорочення обсягів виробництва порівняно з аналогічним періодом минулого року.

   

  Як уже повідомляв «Р-р», у понеділок, 8 грудня, в Ужгороді стався зухвалий захват адмінбудинку ВАТ "АТП 12107" невідомими особами на чолі з народним депутатом України С.М.Ратушняком.

   

  Відбулася зустріч мера обласного центру Закарпаття Віктора Погорєлова з представниками провідних рекламних агенств м.Ужгород. Мова йшла про покращення іміджевого вигляду міста, розробку інформаційних носіїв на вулицях.

   

  Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов прийняв рішення не продовжувати контрактів із керівниками ряду ужгородських підприємств та установ. Серед останніх — "Ужгородтеплокомуненерго”; “Водоканал”; “Ужгородська міська друкарня”; кінотеатр “Ужгород”; парк “Боздоський”; КП “Транспарком”; ДКП-1 (“Зелений ринок” на пл. Корятовича).