ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Ужгород. Перша кров.

  12 июня 2024 среда
  82 переглядів

  Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов переніс сесію міськради на суботу 29 січня 2005 року у зв”язку зі станом здоров”я.Як повідомляв UA-Reporter сьогодні на сесії Ужгородської міської ради сталося багато несподіванок і сюрпризів. Спочатку ще до оголошення роботи сесії секретар ради Юрій Беляков надав звіт про роботу і оголосив заяву про свою відставку у зв”язку із політичним переслідуванням його як голови міської організації партії „Регіонів України” та неможливістю нормально виконувати функції секретаря ради в такій ситуації. В кулуарах Ю.Беляков повідомив UA-Reporter що з боку представників „Нашої України”, „Чистої України”, „Пора” та інш. в Ужгороді розпочато переслідування активістів „Партії Регіонів” та їх симпатиків,лунають погрози їх життю, бізнесу та всіляке перешкоджання їх професійній діяльності, Беляков також повідомив, що учора до правоохоронних органів Закарпаття, а саме прокуратури, СБУ і міліції звернувся із заявою про загрозу його життю депутат міськради, голова коаліції „Ужгород – за Януковича” Сергій Слободянюк. Атмосфера як у місті, так і в Ужгородській раді та виконкомі є неприйнятною та нестерпною для будь-якої конструктивної роботи та навіть і життя,що отримало незабаром своє підтвердження.

  Як би намагаючись підтвердити інформацію Бел якова, який повідомив нам її зійдя з трибуни і зайнявши місце в залі, на сесію увірвалося кілька молодиків.Серед них був Щадей та інші активісти „нашоукраїнських” організацій які почали закидувати яйцями міського голову Погорєлова. Серед яєць був і камінь, що вже встановлено слідчими міського відділу внутрішніх справ, які до сих пір проводять слідчі дії та відбирають пояснення у депутатів Ужгородської міської ради. Створена сьогодні вранці група „Сила народа” на чолі з Чижмарем,Чучкою і Панасенком разом з іншими намагалися прикрити собою увірвавшихся у сесійну залу хуліганів, від тих депутатів міськради, що намагалися зупинити цей кримінальний шабаш з кривавою розв”язкою. У Віктора Погорєлова розірване вухо від удару камінням, підбите око і за заключенням судово-медичної експертизи, струс мозку. Погорєлов, закриваючи сьогодні засідання сесії, у зв”язку зі станом свого здоров”я „подякував” як безпосередньо хуліганам, так і депутатам – ініціаторам цього нападу, висловивши свою думку про те, що під час всієї передвиборчої компанії в Ужгороді не пролилося і краплини крові. Міський голова від”їхав до лікарні у кареті швидкої допомоги, а сесія має бути продовжена за його словами завтра о 9 годині. Від депутатів міської ради, що були свідками цих подій, ми довідалися, що підґрунтям хуліганського нападу на Погорєлова була його позиція щодо підтримки Віктора Януковича під час президентської компанії.

  Нашоукраїнський «Обком» вже встиг заочно і мабуть заднім числом вже відправити Ю.В.Белякова у відставку з посади голови Ужгородської міської організації "Партії Регіонів" України. Цитуємо:

  "Секретарь совета Юрий Беляков, который еще не так давно возглавлял городскую организацию «Партии Регионов Украины» отчитался спокойно и сообщил, что желает покинуть должность секретаря Ужгородского горсовета".

  За повідомленням п.Белякова він є і залишається головою міської організації "ПР" та проводить у ці дні конференцію своєї організації для вибору делегатів на обласну конференцію "ПР", яка відбудеть 11 лютого 2005 року.

  Активісти "Нашої України" та "Пори" закидали камінням та яйцями Ужгородського міського голову Віктора Погорєлова
  Юрій Беляков оголосив про свою відставку з посади секретаря Ужгородської міської ради

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору