ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Беляков

Беляков

  06 июля 2020 понедельник
  В Ужгороде в микрорайоне БАМа после 19:00 маршрутные автобусы исчезают

  Мэр Ужгорода Виктор Погорелов пообещал, что в городе маршрутки будут ездить не только на БАМ, но и на Червеницу. С 16 декабря даже и цены подняли на проезд до 2 грн. Все понятно - реформа есть реформа.

  22 просмотров. Обсудить (6)

  В обласному центрі Закарпаття відбувся другий етап конференції Ужгородської міської організації Партії регіонів України

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомляв "UA-Reporter", сьогодні на сесії Ужгородської міської ради була проведена процедура обрання секретаря міськради замість Юрія Белякова, який подав заяву про свою відставку у зв’язку з політичним переслідуванням з боку нової влади.Ужгородський міський голова В.Погорєлов вніс кандидатуру депутата Віктора Феєра на посаду секретаря ради

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов переніс сесію міськради на суботу 29 січня 2005 року у зв”язку зі станом здоров”я.Як повідомляв UA-Reporter сьогодні на сесії Ужгородської міської ради сталося багато несподіванок і сюрпризів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Ужгородської міської організації Партії регіонів Юрій Володимирович Беляков оголосив про свою відставку з посади секретаря ради — у зв’язку з політичним переслідуванням і неможливістю виконувати свої функціональні обов’язки.

  Про це Юрій Беляков оголосив сьогодні на сесії Ужгородської міської ради.

  4 просмотров. Обсудить (0)