ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
дослідження

дослідження

  20 февраля 2018 вторник

  Більше двох третин громадян України готові підтримати на референдумі вступ країни до Європейського Союзу.Такими є результати дослідження, проведеного 3-10 травня серед 1217 респондентів віком старше 18 років Інститутом соціальної і політичної психології Академії педагогічних наук.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Продовжується щомісячне опитування жителів Ужгорода соціологами МГО „Школа лідера”. Впродовж тижня, що минув, було опитано 1000 жителів міста, яким пропонувалось вибрати з переліку прізвищ вірогідних кандидатів на посаду міського голови, або назвати свій варіант.Цього разу результати наступні (у дужках – у порівнянні з минулим місяцем):

  2 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  21-22 квітня у закарпатському місті Мукачеві проходитиме „круглий стіл" на тему "Шляхи і перспективи консолідації українського суспільства".

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сегодня ночью группа депутатов от «Нашей Украины» выбила закрытую дверь в зал, в котором находились члены ЦИК. При этом возникла потасовка - в результате которой с депутата от СДПУ(о) Нестора Шуфрича, который защищал двери, сорвали футболку. Как передает «Украинская правда», среди оппозиционеров был, в частности, депутат Андрей Шкиль.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Фонд "Демократичні ініціативи" і центр "СОЦІС" оприлюднили результати свого останнього дослідження

  4 просмотров. Обсудить (0)