ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
електроенергія

електроенергія

  30 мая 2024 четверг

  У ніч на суботу 400 населених пунктів в Україні залишилися без електропостачання внаслідок ускладнення погодних умов. Про це повідомили в прес-службі МНС.Як передає «Інтерфакс-Україна, знеструмлено 139 населених пунктів у Вінницькій області, 138 - в Житомирській, 113 - в Київській, 8 - в Чернігівській, 2 - в Хмельницькій.

   

  У Закарпатській області внаслідок виходу з ладу вимикача на 07:00 в Мукачівському районі залишалося знеструмленими 7 населених пунктів: Пузняківці, Герцевці, Грабово, Тростяниця, Майдан, Солені Млаки та Крите.

   

  У житлово-комунальному господарстві Закарпатської області склалася критична ситуація — як у економічному, так і в технічному аспектах. Кредиторська заборгованість підприємств становить 123,4 млн.грн., у тому числі за газ – 40,2 мільйона, електроенергію – 56,3 мільйона.

   

  Однією з особливо актуальних питань, які потребують нагального вирішення, для обласного центру Закарпаття є проблема електрозабезпечення гуртожитків. Як запевняє нове керівництво області, аби взяти під контроль оплату за електроенергію мешканцями гуртожитку, проведуть інвентаризацію всіх гуртожитків і встановлять лічильники по кімнатах.