ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
стихія

стихія

  16 февраля 2019 суббота

  У Західній і Північній Румунії, де від сихії вже постраждало більше 140 міст, оголошено надзвичайний стан.Стихія зруйнувала тисячі будинків та затопила більшість сільськогосподарських угідь. На відновлення після повені необхідно 250 мільйонів євро.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на Закарпатті сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склали сорок вісім тисяч гривень. На пожежах загинула одна людина. Вогонь пошкодив один житловий будинок. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало.

  3 просмотров. Обсудить (0)
  Загрузка...

  За минулу добу в Закарпатській області сталася одна пожежа, економічні втрати від якої склала 3 тисячі гривень. Вогонь пошкодив одне кафе. Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру не виникало. Зафіксовано два неправдивих виклики оперативно-рятувальної служби.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Культові об’єкти Закарпаття знову нагадали про себе вогняною стихією. У середу українська православна громада с. Росішка Рахівського району фактично втратила свій храм – Свято-Іллінську церкву. …Стрілка годинника вже відраховувала хвилини на десяту вечора, коли селяни помітили в церкві світло.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  За минулу добу на території Закарпаття сталося три пожежі, економічні втрати від яких склали 11 тисяч гривень.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Хоч на дворі і тріщать зовсім невесняні морози, відповідні служби Міністерства надзвичайних ситуацій в Закарпатській області вже працюють в умовах підвищеної готовності. Область готується до пропуску весняних талих вод.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Цьогоріч на реалізацію Програми комплексного протипаводкового захисту населених пунктів Закарпатської області в басейні річки Тиса з Державного бюджету виділено 13,2 мільйона гривень.

  4 просмотров. Обсудить (0)