ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
праця

праця

  13 августа 2020 четверг

  25 червня об 11.00 у сусідній із Закарпаттям Чернівецькій області на пульт оперативно–диспетчерської служби обласного УМНС від чергового Садгірського РВ УМВС надійшло повідомлення, про те, що о 09.40 внаслідок порушення правил безпеки праці під час проведення електрозварювальних робіт в житловому секторі по вул. Борівецькій, 3 в м.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Завдяки російським інвестиціям до кінця року в Рахові запрацює картонна фабрика

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Ці слова на вчорашньому засіданні Громадської бізнес-ради при ДПА у Закарпатській області прозвучали у виступі директора СП “Фішер” Василя Рябича.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Коли стається нещастя, багато хто нарікає на долю: якби не фатум, кажуть, через такий дріб'язок навряд чи біда б сталася. На перший погляд, воно й дійсно так. Рейки колії, до прикладу, гірник очисного забою ТОВ "Закарпатполіметали" 36-річний Берталон Кедебець настилав, без сумніву, не вперше.

  200 просмотров. Обсудить (0)

  Народний депутат від Закарпаття, член КПУ Іван Мигович скерував депутатський запит Генеральному прокуророві Святославу Піскуну та міністру юстиції Роману Заричу «Про грубі порушення законодавства щодо умов і оплати праці на підприємствах з іноземними інвестиціями та приватного сектору і необхідність посилення правового захисту зайнятих на них тр

  1 просмотров. Обсудить (0)

  На ринку праці Закарпатської області продовжують зберігатися позитивні тенденції. Упродовж січня-березня цього року на обліку в службі зайнятості перебувало понад 42,2 тис.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За рекомендацією Міжнародної організації праці обласна рада професійних спілок та територіальне управління Держнаглядохоронпраці України в Закарпатській області оголошують з 21 по 28 квітня Тиждень охорони праці.Його мета — привернути увагу громадськості до важливості проблем поліпшення стану виробничої безпеки та охорони праці, об’єднання зусил

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Упродовж минулого року в Закарпатській області спостерігалася стійка тенденція до зниження рівня виробничого травматизму: цей показник становив 119 потерпілих, що на 8 менше, ніж у 2003 році. Проте на робочих місцях у 2004 році загинуло людей як мінімум на кілька десятків більше.

  4 просмотров. Обсудить (0)