ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
інвалід

інвалід

  21 июня 2024 пятница

  69-річний Володимир та 70-річна Ядвіга Шмідти з райцентру Міжгір’я Закарпатської області 15 років судилися з невісткою Любов’ю за трикімнатну квартиру по вул. Туряниці. Торік у жовтні жінка виселила Шмідтів. Пенсіонери четвертий місяць мешкають у знайомих.

   

  Його колиба склепана і змайстрована нашвидкуруч із старих смерекових сучкуватих “горбилів” — дощок. Упродовж 15 останніх років вона служить для Толика - “афганця” (так називають героя матеріалу сельчани – автор) рятівним життєвим оберегом-прихистком.

   

  На стику весни та літа нинішнього року за підтримки 28 громадських об’єднань Спілкою проведена низка протестних заходів у рамках всеукраїнської акції “Разом ми – сила.

   

  Щойно в Київі ветерани Афганістану, котрі повернулися додому без однієї або обох ніг, на знак протесту проти дискримінаційної політики уряду познімали з себе протези і кинули їх під стіни будинку Кабінету Міністрів України.

   

  За місяць до святкування 60-річчя Перемоги Закарпатська обласна рада ветеранів України провела черговий пленум. На засіданні обрали нового заступника голови ради, яким став Іван Жиган, та обговорили готовність ветеранських організацій області до 9 травня.

   

  Мукачівське підприємство для сліпих призупинило виробництво на початку 90-их. Юрист підприємства Іван Райчинець запевняє, що весь цей час держава виділяла кошти на оновлення обладнання і на створення нових робочих місць. Утім є підозра, що ці гроші адміністрація заводу використовувала не за призначенням. Ведеться слідство.

   

  Для того, щоб забезпечити ветеранів області медикаментами з розрахунку 100 гривень на одну особу, а не 50 гривень, як зараз, потрібно виділити близько мільйона гривень. Є надія, що левова частка цих коштів надійде з обласного бюджету. До того ж, на найближчій сесії облради порушуватиметься питання фінансування зубопротезування ветеранів.

   

  В обласному центрі Закарпаття стали вже традиційними стали турніри з більярду серед інвалідів, які проводяться за ініціативи та фінансової підтримки обласного управління “Інваспорту” та ужгородського підприємця та спортивного мецената Івана Сливки.Черговий турнір з більярду серед інвалідів відбувся в ужгородському більярдному клубі “Нео”.

   

  Жителю села Червоне Дубровицького району Володимиру Грицюку з кийком та мішком довелося вистежувати сіроманців - він свідомо не хотів брати у ліс рушницю, ножа і собаку...

   

  Їх загальна потреба в житлі,складає 6,97
  тис. кв. метрів загальної площі
  Потреба капіталовкладень для забезпечення житлом інвалідів на 2006 – 2010 роки,становить 11,05 млн. гривень,з них у 2006 буде освоєно 1,06.  КМУ


   

  Решение КСУ является обязательным к исполнению, окончательным и не может быть обжаловано. Оно вступает в силу со дня оглашения.Конституційний Суд України визнав неконституційним положення ч.

   

  Кандидат у президенти Віктор Янукович вважає ймовірним невизнання переголосування 26 грудня законним через прийняття парламентом нового закону про вибори, що, за його словами, обмежує права великої кількості виборців.

   

  Указом Президента України низку відомих людей в краї нагороджено високими державними нагородами.

   

  Указом Президента України від 6 грудня ц.р. за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію державних програм щодо соціального захисту та реабілітації інвалідів орденом "За заслуги" III ступеня нагороджено закарпатця КЕРЕЧАНА Степана Петровича - директора Виноградівського геріатричного пансіонату.