ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
інвалід

інвалід

  18 октября 2021 понедельник

  69-річний Володимир та 70-річна Ядвіга Шмідти з райцентру Міжгір’я Закарпатської області 15 років судилися з невісткою Любов’ю за трикімнатну квартиру по вул. Туряниці. Торік у жовтні жінка виселила Шмідтів. Пенсіонери четвертий місяць мешкають у знайомих.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Його колиба склепана і змайстрована нашвидкуруч із старих смерекових сучкуватих “горбилів” — дощок. Упродовж 15 останніх років вона служить для Толика - “афганця” (так називають героя матеріалу сельчани – автор) рятівним життєвим оберегом-прихистком.

  21 просмотров. Обсудить (0)

  На стику весни та літа нинішнього року за підтримки 28 громадських об’єднань Спілкою проведена низка протестних заходів у рамках всеукраїнської акції “Разом ми – сила.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Щойно в Київі ветерани Афганістану, котрі повернулися додому без однієї або обох ніг, на знак протесту проти дискримінаційної політики уряду познімали з себе протези і кинули їх під стіни будинку Кабінету Міністрів України.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  За місяць до святкування 60-річчя Перемоги Закарпатська обласна рада ветеранів України провела черговий пленум. На засіданні обрали нового заступника голови ради, яким став Іван Жиган, та обговорили готовність ветеранських організацій області до 9 травня.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  Мукачівське підприємство для сліпих призупинило виробництво на початку 90-их. Юрист підприємства Іван Райчинець запевняє, що весь цей час держава виділяла кошти на оновлення обладнання і на створення нових робочих місць. Утім є підозра, що ці гроші адміністрація заводу використовувала не за призначенням. Ведеться слідство.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Для того, щоб забезпечити ветеранів області медикаментами з розрахунку 100 гривень на одну особу, а не 50 гривень, як зараз, потрібно виділити близько мільйона гривень. Є надія, що левова частка цих коштів надійде з обласного бюджету. До того ж, на найближчій сесії облради порушуватиметься питання фінансування зубопротезування ветеранів.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття стали вже традиційними стали турніри з більярду серед інвалідів, які проводяться за ініціативи та фінансової підтримки обласного управління “Інваспорту” та ужгородського підприємця та спортивного мецената Івана Сливки.Черговий турнір з більярду серед інвалідів відбувся в ужгородському більярдному клубі “Нео”.

  10 просмотров. Обсудить (1)

  Жителю села Червоне Дубровицького району Володимиру Грицюку з кийком та мішком довелося вистежувати сіроманців - він свідомо не хотів брати у ліс рушницю, ножа і собаку...

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Їх загальна потреба в житлі,складає 6,97
  тис. кв. метрів загальної площі
  Потреба капіталовкладень для забезпечення житлом інвалідів на 2006 – 2010 роки,становить 11,05 млн. гривень,з них у 2006 буде освоєно 1,06.  КМУ


  10 просмотров. Обсудить (0)

  Решение КСУ является обязательным к исполнению, окончательным и не может быть обжаловано. Оно вступает в силу со дня оглашения.Конституційний Суд України визнав неконституційним положення ч.

  10 просмотров. Обсудить (0)

  Кандидат у президенти Віктор Янукович вважає ймовірним невизнання переголосування 26 грудня законним через прийняття парламентом нового закону про вибори, що, за його словами, обмежує права великої кількості виборців.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Указом Президента України низку відомих людей в краї нагороджено високими державними нагородами.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Указом Президента України від 6 грудня ц.р. за активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію державних програм щодо соціального захисту та реабілітації інвалідів орденом "За заслуги" III ступеня нагороджено закарпатця КЕРЕЧАНА Степана Петровича - директора Виноградівського геріатричного пансіонату.

  9 просмотров. Обсудить (0)