ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
кошти

кошти

  23 июля 2024 вторник

  Концерт відбувся з метою надання фінансової допомоги місцевому медико-соціальному реабілітаційному центру "Дорога життя".Усі зібрані кошти передадуть стап'ятидесятьом дітям із особливими потребами, якими опікується цей лікувальний заклад.

   

  Метою приїзду секретаря РНБО Петра Порошенка в Луганську область є виконання доручення президента України Віктора Ющенка щодо запобігання контрабанді на луганській ділянці українсько-російського кордону.«Ми беремо під контроль ситуацію з контрабандою в Луганській області», - заявив Порошенко на короткій робочій нараді після прильоту в Луганську

   

  Засідання на тему „Початок діяльності НПФ (недержавних пенсійних фондів) та їх вплив на розвиток фондового ринку” відбулося в Ужгородському прес-клубі реформ на Закарпатті.

   

  З перших днів літа чудово відпочивають діти на учбово-спортивніи базі "Закарпаття" в м.Берегово (директор Василь Машіка). Першими оздоровчий сезон розпочали тут 230 учнів сільських шкіл

   

  В обласному центрі Закарпаття м.Ужгороді створять спеціалізовану школу-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. Розпорядження про це підписав голова Закарпатської облдержадміністрації. Згідно з цим документом, фінансування загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату (розташованої за адресою вул.

   

  Понад півмільйона гривень має сплатити до бюджету товариство "З" із с.Розівка Ужгородського району Закарпатської області. Як свідчать результати перевірки, керівництво фірми впродовж трьох років надаючи транспортні послуги та послуги в галузі борошномельної промисловості, шляхом неподання звітності ухилилися від сплати ПДВ у сумі понад 120 тис.

   

  Комітет з питань бюджету Верховної Ради України рекомендує парламенту відхилити проект закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" (щодо субвенцій Закарпатській області).Законопроектом пропонується передбачити у Законі “Про Державний бюджет України на 2005 рік” субвенцію Закарпатській області на заходи з

   

  Аудитори виявили, що Держкомнацміграції та його установи на місцях на неналежному рівні здійснювали управління бюджетними коштами, що виділялися у 2003-2004 роках для надання допомоги біженцям та створення пунктів розміщення незаконних мігрантів.

   

  За місяць до святкування 60-річчя Перемоги Закарпатська обласна рада ветеранів України провела черговий пленум. На засіданні обрали нового заступника голови ради, яким став Іван Жиган, та обговорили готовність ветеранських організацій області до 9 травня.

   

  У середу, 2 березня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому спеціалісти контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області розповідатимуть про хід проведення перевірок використання коштів державних цільових субвенцій, спрямованих на інвестиційні проекти, а також на виконання заходів з запобігання аваріям, техногенним к

   

  Виявом державної турботи про платників податків і працівників податкової інспекції стало відкриття першої черги нового адмінбудинку ДПІ у Тячівському районі. Триповерховий красень-будинок, обриси якого вимальовувалися протягом довгих 8 років, приковує зір перехожих гарним сучасним оздобленням та оригінальною архітектурою. Ще б пак!

   

  Як поінформували "UA-Reporter.com" у відділі адміністрування облікових показників та звітності ДПА в Закарпатській області, відповідно до вимог Бюжетного кодексу України та Закону України „ Про Державний бюджет України на 2005 рік” з 28 лютого 2005 року Управління Державного казначейства в Закарпатській області працює з новими бюджетними рахунка

   

  Цьогоріч програмою газифікації Тячівського району Закарпаття передбачалося освоїти на будівництві газових мереж 3 мільйони 200 тисяч гривень. Освоїли ж майже вдвічі більшу суму, з якої понад 2 мільйони гривень – це кошти населення.