ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
держава

держава

  09 декабря 2019 понедельник

  На Закарпатті схвалено нову редакцію Програми зміцнення матеріально-технічної бази державного архіву області на 2003-2005 роки зі змінами та доповненнями.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  25 березня СБУ відзначає свою 13-ту річницю. В цей день 1992 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про Службу безпеки України» і визнала її державним правоохоронним органом спеціального призначення, який забезпечує державну безпеку України.

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Глава партии «Держава» Геннадий Васильев обвиняет новую власть в формировании административного ресурса на период предстоящей предвыборной кампании. Об этом говорится в обращении партии.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  За січень-лютий поточного року податковими органами області до бюджетів усіх рівнів зібрано 106 млн. грн. доходу, що перевищує минулорічний рівень більше ніж на 20,5 млн. грн.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У середу, 2 березня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому спеціалісти контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області розповідатимуть про хід проведення перевірок використання коштів державних цільових субвенцій, спрямованих на інвестиційні проекти, а також на виконання заходів з запобігання аваріям, техногенним к

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем’єр-міністр з адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний ініціює зміну адміністративних кордонів в Україні.Про це віце-прем’єр повідомив сьогодні в своєму виступі на 14-й конференції європейських міністрів з місцевого і регіонального розвитку в Будапешті.


  3 просмотров. Обсудить (0)

  Червоною ниткою через усі розділи програми Президента України Віктора Ющенка "Десять кроків назустріч людям" проходить ідея повернення довіри громадян до держави, до її інститутів, які повинні здійснювати свою діяльність на засадах чесності, відкритості, патріотизмі, професійності та ефективності.

  4 просмотров. Обсудить (0)