ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
інтернат

інтернат

  22 января 2021 пятница

  Вчора, 19 лютого, в Ужгородський міськвідділ УМВС України в Закарпатській області звернувся Андрiй Д., менеджер кафе, мешканець м.Ужгород, що 19 лютого близько 1-ї години ночі з кафе на площі Театральнiй, що в Ужгороді, невiдома особа шляхом пiдбору ключа викрала 176 гривень.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  В обласному центрі Закарпаття м.Ужгороді створять спеціалізовану школу-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. Розпорядження про це підписав голова Закарпатської облдержадміністрації. Згідно з цим документом, фінансування загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату (розташованої за адресою вул.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Повчитися справжньої життєвої філософії можна в притулку для самотніх, розташованому в закарпатському селі Нижні Ворота. Тут постійно проживають старенькі люди, про яких давно забули рідні та друзі. Утім бабці та дідусі на таку несправедливість не зважають.

  33 просмотров. Обсудить (0)

  Дітей з вадами розвитку в Мукачівському дитячому буднику-інтернаті, що на Закарпатті, намагаються виховувати добром. Ось і нині в гості до них завітали казкові істоти, лісові звірі та дивовижні створіння.

  12 просмотров. Обсудить (0)