ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
турнір

турнір

  19 июля 2024 пятница

  До Дня Захисника Вітчизни Ужгородською міською громадською організацією «Молодіжний Союз «Наша Україна» було влаштовано традиційний турнір по міні-футболу між громадськими молодіжними організаціями м. Ужгород.

   

  17 лютого Воловецька районна рада (Закарпатська область) проводить волейбольний турнір пам’яті свого відомого земляка — колишнього ректора Ужгородського національного університету, депутата Закарпатської обласної ради багатьох скликань Володимира Юлійовича Сливки.

   

  Вчора на Івано-Франківщині відбувся черговий тур у чемпіонату України з пейнтболу серед команд західного регіону. Цього разу у ролі господарів виступила івано-іранківська команда з клубу "Хижак".Всього в гості до Фвано-Франківська приїхали ще 4 команди з Хмельницького, Львова і Ужгорода.

   

  У столиці Франції відбувся міжнародний турнір із шахів, в якому взяв також участь міжнародний майстер Володимир Охотник з обласного центру Закарпаття.

   

  З 16 по 18 березня в ужгородському спорткомплексі “Юність” відбудеться II Міжнародний турнір з гандболу серед жіночих команд.На закарпатський турнір зголосилися приїхати гандбольні команди “Селмонт” (Румунія), “Деречке” (Угорщина), “Мате-Салке” (Угорщина), “АБУ” (Азербайджан), “Академія” (Тернопіль), “Податкова академія” (Ірпінь) та ужгородські

   

  В обласному центрі Закарпаття стали вже традиційними стали турніри з більярду серед інвалідів, які проводяться за ініціативи та фінансової підтримки обласного управління “Інваспорту” та ужгородського підприємця та спортивного мецената Івана Сливки.Черговий турнір з більярду серед інвалідів відбувся в ужгородському більярдному клубі “Нео”.

   

  Гандболістки київського «Спартака», котрі приїхали на черговий тур вищої гандбольної ліги до Ужгороду, мабуть, недооіцнили своїх суперниць з ГК «Закарпаття».

   

  В Ужгородському районі розпочалась зимова першість з футболу серед десяти команд, які розділені на дві зони В зоні А, яка проводиться у Великих Лазах, приємно здивувала команда «Віола» з Худльова, яка демонструє дуже зрілий, привабливий футбол.

   

  На Львівщині проходить VI-ий традиційний турнір пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста (1927-1992), який (у 1963-1971, 1974-1978 рр.) працював спочатку тренером, а з 1968 р. – головним наставником “Карпат”. Свого часу (1949-58 рр.) Ернест Ервінович як гравець захищав кольори київського “Динамо”.

   

  З 21 по 23 січня 2005 р. у спорткомплексі “Юність”, що в обласному центрі Закарпаття м.Ужгороді, відбудеться Міжнародний студентський турнір з естетичної та художньої гімнастики “Срібна леді”.Паралельно в Ужгороді проходитиме відкритий чемпіонат Закарпатської області з художньої та естетичної гімнастики “Чарівна Снігуронька”.

   

  У Львові завершився традиційний міжнародний дитячий турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті майстра спорту Володимира Вараксіна.

   

  У спорткомплексі «Юність», що в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді, відбувся традиційний обласний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті загиблих при виконанні службових обов'язків міліціонерів.

   

  У м.Мукачево відбувся шаховий турнір, в якому взяли участь усі провідні шахісти Закарпаття. Заслужену перемогу святкува міжнародний майстер Юрій Довжик, якому вручено почесний кубок і першу премію.

   

  На шаховому турнірі, який проходить у закарпатському смт.Великий Березний, залишилося провести ще два тури. Уже визначилися реальні претенденти на призові місця. Це Богдан Стойка, Петро Брензович, Валерій Коман, Ігор Носальський та найстаріший учасник турніру Юрій Крупінець.