ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
Афганістан

Афганістан

  28 ноября 2021 воскресенье

  У суботу, 16 лютого, в закарпатському місті Мукачеві відкрито пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганській війні 1979-1989 років.

  18 просмотров. Обсудить (0)

  Його колиба склепана і змайстрована нашвидкуруч із старих смерекових сучкуватих “горбилів” — дощок. Упродовж 15 останніх років вона служить для Толика - “афганця” (так називають героя матеріалу сельчани – автор) рятівним життєвим оберегом-прихистком.

  21 просмотров. Обсудить (0)

  15 лютого у Закарпатті урочисто відзначено День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 19-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану.

  57 просмотров. Обсудить (0)

  В день Стрітення Господнього, 15 лютого, народ традиційно вшановує воїнів-афганців, ветеранів бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди та за активну участь у громадсько-політичному житті краю групу колишніх бійців нагороджено почесними відзнаками обласної ради.

  14 просмотров. Обсудить (0)

  Жодна війна не має виправдання. Навіть якщо в бою вбито одну людину. Війна в Афганістані тривала більше 9 років.

  41 просмотров. Обсудить (0)

  Голови Закарпатської обласної ради та обласної державної адміністарції Михайло Кічковський і Олег Гаваші привітали ветеранів Афганської війни з 19-ю річницею виведення військ з Афганістану:

  16 просмотров. Обсудить (0)
  Голова Закарпатської організації УСВА Сергій Слободянюк на мітингу біля кабміну

  Як уже повідомляв ""UA-Reporter.com", сьогодні зранку будівлю Кабінету міністрів України в Києві з усіх сторін взяли в облогу учасники Всеукраїнської акції протесту “Разом ми — сила”, організованого Українською Спілкою ветеранів Афганістану, заблокувавши всі входи і виходи.

  12 просмотров. Обсудить (18)

  Широко розрекламований Закарпатською владою "Зїзд" ветеранів Афганістану у підконтрорльних ЗМІ, численні обяви у районках та на телебаченні не дали бажаного для нової влади Закарпаття результату.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Прикордонники Чернігівського загону із застосуванням зброї затримали 5 нелегальних мігрантів з Афганістану та їхніх провідників на ділянці українсько-російського кордону в районі села Кузничі Чернігівської області.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні у Києві під головуванням Сергія Червонописького проходить правління Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

  10 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття на розширеному засіданні правління Ужгородської міської організації Української спілки воїнів Афганістану (УСВА) презентовано Проект економічного розвитку громади (ПЕРГ), який фінансує Канадське бюро міжнародного розвитку (КАМР). Його мененджмент здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО).

  15 просмотров. Обсудить (0)

  Музично-поетична композиція під такою назвою буде присвячена помітній події цьогорічного засніженого лютого — 16-й річниці виводу військ із Афганістану.В її програмі прозвучать на теренах нашого краю, в тому числі й у гірських віддалених селах, неповторні авторські пісні на вистраждані вірші воїнів-афганців у виконанні Роберта Голованенка та Сер

  13 просмотров. Обсудить (0)