ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
пам’ятник

пам’ятник

    07 марта 2021 воскресенье

    Вони, мовляв, завдали державі збитків в особливо великих розмірах. На те, що всі рішення затверджувала сесія, а кошти були благодійні, а не з держбюджету - слідчі не зважають.

    5 просмотров. Обсудить (2)

    У суботу, 16 лютого, в закарпатському місті Мукачеві відкрито пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганській війні 1979-1989 років.

    9 просмотров. Обсудить (0)

    До 60-річчя перемоги у Великій Ві-тчизняній війні монумент Слави у закарпатському м.Мукачево, який було збудовано на честь воїнів Радянської армії, що визволили місто від фашистів, буде повністю оновлено.Керує реставраційними роботами знаний закарпатський скульптор Іван Бровді.

    3 просмотров. Обсудить (0)

    У Закарпатській області розпочався місячник благоустрою, у рамках якого передбачається здійснення комплексу заходів, спрямованих на озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів та прилеглих до них територій, територій підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності і підпорядкування, залучивши до акції шир

    2 просмотров. Обсудить (0)

    В обласному центрі Закарпаття на розширеному засіданні правління Ужгородської міської організації Української спілки воїнів Афганістану (УСВА) презентовано Проект економічного розвитку громади (ПЕРГ), який фінансує Канадське бюро міжнародного розвитку (КАМР). Його мененджмент здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО).

    8 просмотров. Обсудить (0)

    Віднині центр села Нове Давидково Мукачівського району Закарпаття прикрасила гарна мистецька споруда - пам'ятник Пречистій Діві Марії. Його споруджено на пожертвування сельчан.

    4 просмотров. Обсудить (0)

    Велика група жителів обласного центру Закарпаття м.Ужгород — учасники Великої Вітчизняної війни — з нагоди святкування 60-ї річниці визволення Закарпаття від фашистсько-німецьких загарбників побували на місцях бойової слави в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах гірського краю.

    5 просмотров. Обсудить (0)