ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
визволення

визволення

  26 февраля 2021 пятница

  Велика група жителів обласного центру Закарпаття м.Ужгород — учасники Великої Вітчизняної війни — з нагоди святкування 60-ї річниці визволення Закарпаття від фашистсько-німецьких загарбників побували на місцях бойової слави в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах гірського краю.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Державні акти на право власності на землю, які за розпорядженням голови облдержадміністрації Івана Різака ветеранам виготовили безплатно, урочисто вручено до 60-річчя визволення України та краю. Ця подія в Мукачівському районі зібрала сотні жителів с. Великі Лучки та Страбичова...

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Останній бій проти фашистів на українській землі відбувся 28 жовтня 1944 року. Крапку у битві за рідний край поставлено саме в найзахіднішому реґіоні сучасної України — Закарпатті.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Завтра з нагоди річниці визволення України усі учасники війни можуть безкоштовно подзвонити в іншу область чи в іншу країну СНД. Кожен ветеран матиме право на 10 хвилин безоплатної розмови.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У ці дні виповнюється 60-та річниця з часу визволення Закарпаття і всіх українських земель загалом. Сьогодні шість десятиліть т ому від німецько-фашистських загарбників та угорських хортистів було звільнено обласний центр гірського краю місто Ужгород.

  19 просмотров. Обсудить (0)

  Таку назву має книжково-ілюстративна виставка, присвячена 60-й річниці до Дня визволення Закарпаття (28 жовтня) від фашистських загарбників, яка відкрилась в Ужгороді.

  7 просмотров. Обсудить (0)