ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Сьогодні 60 років тому Ужгород визволили від німецько-фашистських загарбників

  18 января 2021 понедельник

  У ці дні виповнюється 60-та річниця з часу визволення Закарпаття і всіх українських земель загалом. Сьогодні шість десятиліть т ому від німецько-фашистських загарбників та угорських хортистів було звільнено обласний центр гірського краю місто Ужгород. Ця знаменна подія – привід ще раз згадати про ті звитяжні, буремні роки, коли наші теперішні шановні ветерани, не шкодуючи власного життя, боронили рідну землю від фашистського супостата. Їх подвиг – безсмертний і в пам’яті народній живе радісним відчуттям Великої Перемоги!

  На адресу «UA-reporter.com» надійшло вітання голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака до ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди цієї вікопомної дати, в якому, зокрема, говориться:

  “Сьогодні ми, низько кланяючись, щиро вітаємо усіх воїнів-визволителів, котрі далекого 44-го наближали цей світлий день, який наблизив закарпатців і до здійснення їх вікової мрії – возз’єднання в єдиній українській родині.

  Упродовж усіх цих років ви, дорогі ветерани, завжди були на передовій усіх сфер суспільного життя: відроджували наш край, створювали його промисловість, зводили школи і лікарні, а пізніше – будували нову незалежну Українську державу. І завжди залишались прикладом патріотичної любові до Батьківщини, оптимістичної віри у майбутнє.

  Разом з тим, це світле свято – зі сльозами на очах, бо найжорстокіша війна забрала мільйони життів, серед яких – і багато закарпатців. Вони віддали свої життя за те, щоб сьогодні наші діти народжувались у вільній і незалежній державі. Пам’ять про них не згасне у віках! Наш доземний уклін матерям, котрі донині оплакують своїх чоловіків, синів і дочок!

  Глибока шана і турбота ветеранам, котрі сьогодні серед нас. Щоденна наша увага – це тільки маленька данина того, на що вони заслуговують.

  Постійно зростає турбота про ветеранів і на державному рівні. Президент України Леонід Кучма та Прем’єр-міністр України Віктор Янукович соціальний захист ветеранів відносять до пріоритетних питань своєї діяльності. Підвищення пенсій, забезпечення цілої низки соціальних пільг і допомог – найкраще тому підтвердження.

  Нехай же пам’ять про лихоліття війни буде для усіх не просто застереженням, але й тим об’єднуючим началом, що завжди вестиме нас до суспільної злагоди і мирного майбутнього України!

  Від усього серця бажаємо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, добра, радості, родинного благополуччя і мирного неба.”
  “Святковий вогник” – шана і увага ветеранам
  За два останні роки ветерани Закарпаття отримали 144 автомобілі “Таврія”
  Сьогодні в Ужгороді фінішувала Всеукраїнська естафета-память “Слава визволителям Вітчизни”
  Депутатська група "Місто" провела для ветеранів святковий захід з нагоди 60-річчя визволення Закарпаття

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору