ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
юрист

юрист

  20 мая 2024 понедельник
  Ушел из жизни профессор кафедры уголовного права и процесса УжНУ Арзен Михайлович Ухаль

  Арзен Михайлович внес неоценимый вклад в становление и развитие правоведения на Закарпатье.

   
  Попадут ли украинцы в литовскую тюрьму за «евробляхи»

  После новостей о том, что Литва принялась заводить уголовные дела на фиктивные компании, на которые украинцы регистрируют автомобили для пользования в Украине, водители начали обрывать телефоны юристов с вопросами, — что делать.

   

  Закарпатське "Сузір'я" ім. професора Мотрі Братійчук—- на сьогодні чи не єдина в Закарпатській області громадська організація, що об'єднує всебічно обдарованих дітей гірського краю.

   

  Днями на економіко-правовому факультеті Донецького національного університету під егідою
  Британської ради в Україні відбулися VI Всеукраїнські змагання з господарського права і
  процесу „Мистецтво суддівської промови". Відрадним фактом є те, що серед представників

   

  В обласному центрі Закарпаття на розширеному засіданні правління Ужгородської міської організації Української спілки воїнів Афганістану (УСВА) презентовано Проект економічного розвитку громади (ПЕРГ), який фінансує Канадське бюро міжнародного розвитку (КАМР). Його мененджмент здійснює Канадське бюро міжнародної освіти (КБМО).

   

  Указом Президента України низку відомих людей Закарпатського краю удостоєно високих державних нагород.

   

  Як повідомили “UA-Reporter” у прес-службі Міністерства юстиції України, міністерство започаткувало спільний проект з Американською асоціацією юристів “Правова ініціатива в Центральній Європі та Євразії (ABA/CEELI) щодо підвищення до міжнародних стандартів правової освіти працівників українських судів, юстиції та правоохоронних органів.

   

  Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, захист конституційних прав і свобод громадян та високий професіоналізм та з нагоди Дня юриста велика група правників нашої держави відзначена державними нагородами України.