ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
військо

військо

  21 января 2022 пятница

  19 березня завершила свій інспекційний захід в Україні група верифікаторів зі Словацької Республіки. Група словацьких інспекторів, яку очолює капітан Пасторек Жолт, здійснювала візит з оцінки інформації в рамках двосторонньої Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про заходи зміцнення довіри та безпеки.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  У військах Західного оперативного командування впродовж чотирьох днів працювала комісія командування Сухопутних військ Збройних Сил України, яку особисто очолював генерал-полковник Микола Петрук.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Україні — День скорботи і вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни. Рівно 64 роки тому фашистська Німеччина напала на Радянський Союз. Так розпочалася Велика Вітчизняна війна, в якій загинуло понад 30 мільйонів радянських людей.

  11 просмотров. Обсудить (2)

  Процес реформування оперативно-рятувальної служби – це логічний крок для вирішення нагальних питань, що диктує сьогодення перед підрозділами міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Зі слів міністра МНС Давида Жванії, було багато дискусій з цього приводу.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Головна інспекція Міноборони України на чолі з в.о. головного військового інспектора Міноборони України Петром Шуляком розпочала в понеділок, 6 червня, перевірку військ Західного оперативного командування, яка триватиме до 27 червня.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді на території в/ч А-1778 по вул. Другетів відбудеться „День відкритих дверей”. У рамках заходу – демонстрація зброї, військової техніки, робіт військовослужбовців, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації. Початок о 10:00.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді відбулася зустріч голови Закарпатської ОДА Віктора Балоги та голови Закарпатської обласної ради Миколи Андруся з командувачем Сухопутними військами Збройних сил України генерал-полковником Миколою Петруком та командувачем військ Західного оперативного командування генерал-лейтенантом Михайлом Куцином.Як повідомили "UA-Report

  8 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгороді урочисто провели до війська 63 новобранців від Закарпаття.

  11 просмотров. Обсудить (0)

  Конкурс на найкраще військове містечко (гарнізон) оперативного командування проходитиме з 18 до 29 квітня згідно з наказом командувача військ Західного оперативного командування, повідомляє прес-центр ЗахОК.

  12 просмотров. Обсудить (0)

  За підсумками минулоріччя кращими роботодавцями серед юридичних та фізичних осіб стали відповідно Перечинський “Держлісгосп” і приватний підприємець Тетяна Мешко. З останньою ми й вирішили зустрітися. Її кафе “Олександр” знаходиться біля автовокзалу.

  Там ми й поговорили за філіжанкою капучіно.

  13 просмотров. Обсудить (0)

  Адже для того, щоби повнитися силою та здоров’ям, є всі позитивні передумови. Бійці, котрі дислоковані в Ужгороді, можуть сміливо стверджувати цю тезу в першій половині грудня, коли вся Україна віншує їм на фахові свята — День Збройних Сил України 7 грудня, а відтак 12 грудня в День сухопутних військ України.

  17 просмотров. Обсудить (0)

  Як стало відомо "UA-reporter.com", сьогодні розпочався дводенний візит в Україну угорської військової делегації на чолі з начальником Генерального штабу Угорської Армії генерал-лейтенантом Золтаном Сенешем.

  7 просмотров. Обсудить (0)