ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
право

право

  08 июля 2020 среда
  Директор Института Медиа Права Тарас Шевченко

  Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, вчера в Ужгороде состоялся очередной тренинг для журналистов в рамках проекта "Проведение обучающих тренингов по судебной журналистике для представителей масс-медиа Закарпатья", реализуемый при поддержке Международного Фонда "Возрождение".

  5 просмотров. Обсудить (0)

  За оцінкою Національного аналітичного центру «Інститут Реформ» Закарпатська область посіла друге місце за динамічним рейтингом розвитку інвестиційної діяльності.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгородському міськвиконкомі (пл.Поштова, 3, каб. 105) щосереди з 14:00 до 16:00 години працює безкоштовний консультаційний пункт з правових питань.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Розпорядженням Президента України призначено довічні державні іменні стипендії громадянам України, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У вівторок, 19 квітня, Державною акредитаційною комісією при Кабінеті Міністрів України прийнято рішення про видачу ліцензій Закарпатському державному університету для підготовки фахівців із нових спеціальностей.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Нова влада урочисто декларувала, що у своїх діях буде дотримуватись тільки Закону. Але вже з перших своїх днів місцеві новопоставленні керівники почали грубо нехтувати законом, примушуючи “добровільно” звільнятися десяткам і сотням неугодним підлеглих.

  38 просмотров. Обсудить (3)

  Щось ще гойкають ті, кому не купили нового портфеля, а наші діти вже хочуть вийти з цієї школи “дорослих малят” і стати студентами. В Закарпатському державному університеті вперше пройшла для дев’ятикласників акція “Стань студентом сьогодні!!!”.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак та голова Закарпатської обласної ради Микола Андрусь привітали працівників судових установ краю з їх професійним святом — Днем працівників суду. У привітанні, зокрема, сказано:

  5 просмотров. Обсудить (0)