ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
учні

учні

  29 марта 2020 воскресенье

  Восьмикласники однієї із шкіл Івано-Франківська бойкотували уроки історії, закривши перед вчителькою двері класної кімнати.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні зранку перед міською радою в Ужгороді мітингували. Як повідомив речник міського голови Олег Подебрій, близько 80 осіб, серед яких – підприємці з ринку на вулиці Фединця, роми та учні ПТУ, виступали з вимогами отримати землю.

  4 просмотров. Обсудить (4)

  Усім відомо, що професія вчителя вічна як світ. Основна її функція надзвичайно важлива: виховувати гідних громадян своєї держави. Саме цю місію достойно здійснюють педагогічні працівники навчальних закладів міста, яким притаманні кращі особистісні та професійні чесноти: терпіння, розсудливість, людяність, толерантність.

  7 просмотров. Обсудить (2)

  Підприємці закарпатського Мукачевого офіційно відмовилися брати участь у тендерах на приготування й постачання їжі до навчальних закладів міста. Своє рішення підприємці пояснюють простими розрахунками: коштів витрачених на тендери вистачить аби годувати дітей півроку.

  9 просмотров. Обсудить (2)
  На відкритті нової шкільної їдальні у селі Оноківці

  Напередодні Дня знань у селі Оноківці Ужгородського району відбулося урочисте відкриття шкільної їдальні.

  8 просмотров. Обсудить (0)

  В Ужгородському районі Закарпаття газифіковано ще одну школу. Цього разу у с.Кибляри.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Музей-світлиця запрацював у Концівській школі Ужгородського району Закарпатської області. Цікавий він, перш за все, тим, що тут зійшлися історії та культури українців, угорців та ромів.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  2005-й рік став для відділу освіти Ужгородської райдержадміністрації дуже плідним щодо поповнення матеріальної бази шкіл. Як повідомила "UA-Reporter" головний бухгалтер районного відділу освіти Марія Фучко, зокрема, для таборів відпочинку було придбано 2 морозильні камери, 2 холодильники, музичні центри, «караоке».

  3 просмотров. Обсудить (0)