ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпаття: податки мають платити всі…

  07 декабря 2021 вторник

  А крайній у цьому процесі на Закарпатті наразі — Ігор Кріль. Саме він і провів сьогодні в Ужгороді свою першу прес-конференцію в якості новопризначеного голови ДПА в Закарпатській області. Він, зокрема, розповів журналістам, що внесеними змінами новий Уряд України почав утілювати податкову політику, суть якої в тому, що податки мають бути помірні, але платити їх повинні всі. У зв’язку з цим і переглянуто законодавчо надання різним галузям і окремим платникам додаткових пільг.— Щоб ви уявляли величину вчорашніх податкових пільг, — мовив Ігор Кріль, — то лише в нашій області торік юридичним особам їх надано на 484 мільйони. Це — 76,6 відсотка до загальних надходжень в краї. По Україні ж узагалі обсяг податкових пільг перевищував загальні податкові надходження до бюджетів усіх рівнів. А якщо врахувати, що ці пільги в основному (по нашій області на 97 відсотків) стосуються надходжень до Державного бюджету, то сума пільг перевищила надходження до нього на третину. При цьому найбільшу питому вагу податкових пільг (80 відсотків) складають пільги щодо податку на додану вартість. Ось чому чи не найбільше пільг відбулося саме відносно цього податку.

  Щодо СЕЗ “Закарпаття” — то в ній І.І.Кріль “поборовся би лише за “Єврокар”, бо в минулому році вони сплатили до бюджету 78 мільйонів гривень, що становить двадцять відсотків до всього об’єму надходжень до обласного бюджету.” Щодо кадрових призначень — то залишилися на своїх місцях лише Марія Бадида в Ужгороді та Іван Бобрушко в Тячеві. Інші змінені на більш гідних, відповідних до нашого буремного часу, де все в принципі залежить все від того ж нашого рядового громадянина, що вповні розуміє Ігор Іванович. Тому й сказав на завершення своєї прес-конференції:

  — Враховуючи, що понад 80 відсотків надходжень до місцевого бюджету складають податки з громадян, ми продовжимо тісну співпрацю з органами місцевої влади і місцевого самоврядування щодо розширення бази оподаткування.

  …Цікаво, що буде, коли добряк Буш скасує для своїх нових підданих — українців — візи, і вони всі чкурнуть з сірого Закарпаття в яскраві Штати? Хто буде виконувати все зростаючі плани надходжень до бюджету?  Василь ЗУБАЧ


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Один відправляв українців на Марс, а В.Зубач поближче в США:). Правильно, менше народу більше .....