ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
капітал

капітал

  21 апреля 2024 воскресенье

  Темпи виробництва промислової продукції Закарпаття за 2007 рік зросли у порівнянні з минулим роком на 20,4%. Однак у 4 районах області - Міжгірському, Берегівському, Тячівському та місті Чоп спостерігається зниження обсягів промислового виробництва.

   

  7 червня з першим офіційним візитом в Ужгород прибув Генеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Осуховські. У ході зустрічі з мером обласного центру Закарпаття Віктором Погорєловим обговорено можливі шляхи співпраці на місцевому рівні, повідомили "UA-Reporter.com" у прес-службі Ужгородської міськради.

   

  Розпорядженням голови Закарпатської ОДА начальником управління капітального будівництва облдержадміністрації призначено Парфенюка Леоніда Миколайовича.

   

  Акціонерний Банк “Брокбізнесбанк” має намір до кінця 2005 р. відкрити 9 фінансових супермаркетів, - повідомив заступник голови правління банку Володимир Юрчук, - повідомляє прес-служба банку.

   

  Починаючи з вересня поточного року в Україні спостерігається значний відтік капіталу, який становив 300-400 млн. доларів щомісяця, передає Інтерфакс-Україна.Про це з посиланням на дані Національного банку повідомив Український союз промисловців і підприємців.

   

  За 11 міс. 2004р. обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Ужгородського району склав 23,7 млн. дол. або 155,3% до відповідного періоду минулого року, повідомляє голова Ужгородської районної адміністрації Сергій Лапоног.