ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
люстрація

люстрація

  28 января 2020 вторник

  Як повідомляє Хустська міськрайонна газета, відбулися збори коаліції "Сила народу", на яких було прийнято звернення до виконавчої влади з вимогою "звільнити з керівних посад та не допустити до нової влади осіб, які скомпрометували себе протиправними діями в минулому".Цікаво, що до „чорного списку” потрапили не тільки представники виконавчої влад

  8 просмотров. Обсудить (0)

  Лідер Народної демократичної партії, уповноважений представник парламентської фракції НДП і групи Республіка Валерій Пустовойтенко стурбований тим, що після проведення президентських виборів 2004 року членів НДП почали масово звільняти з їхніх місць роботи.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні о 17-00 у великому залі Ужгородського міськвиконкому голова обласної держадміністрації зустрівся з депутатами та керівниками обласного центру Закарпаття На прохання голови ОДА Віктора Балоги відбулася зустріч з керівниками установ, підприємств та організацій обласного центру, яка мала ознайомчу мету, але на якій також керівники, мер та

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні народний депутат України Нестор Шуфрич повідомив зустрічі з журналістами про політичне переслідування активістів СДПУ(о) в Закарпатській області.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Віце-прем'єр-міністра України Миколи Томенко повідомив, що незабаром уряд запропонує якісно нову модель інформаційної політики, що унеможливить втручання і перешкоду органами влади діяльності засобів масової інформації, повідомляє "Обком" із посиланням на прес-службу Миколи Томенка.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Розмова з Олегом Єльцовим, незалежним журналістом, екс-редактором інтернет-видання “Україна кримінальна”, експертом із питань діяльності правоохоронних органів– Як ви оцінюєте шанси на проведення реформ у системі МВС, про які говорив Юрій Луценко?


  5 просмотров. Обсудить (0)

  У громадських організаціях Закарпаття лунають дзвінки із обласного статуправління з проханням переробити річні звіти. Сталися, як з'ясувалося, суттєві зміни в анкеті, яку потрібно заповнити.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні на черговому засіданні Ужгородському прес-клубу реформ йтиме мова про адміністративну реформу в Закарпатській області та дієві методи її впровадження.

  2 просмотров. Обсудить (0)