ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
МВС

МВС

  21 января 2018 воскресенье

  Заместителя министра внутренних дел Вадима Трояна поймали на взятке. Об этом сообщает УНН со ссылкой на собственные источники.

  По данным собеседника агентства, заместителя Арсена Авакова поймали на взятке в 2 млн грн.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Национальная полиция подготовила пакет законов, предназначенных для реформирования ведомства с целью совершенствования работы полицейского

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Антонина Вовилка, один из лучших участковых инспекторов, - это 26-летний старший лейтенант, у которой за плечами чуть больше года службы в органах внутренних дел.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Вокруг областного управления милиции в Закарпатской области в очередной раз разворачивается скандал. Министр внутренних дел Украины Юрий Луценко выдал приказ о реорганизации управления МВД Украины в Закарпатской области в главное управление.

  0 просмотров. Обсудить (1)

  Два человека ранены при взрыве газового баллона на Тушинском рынке в Москве.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Лето этого года в Украине выдалось очень жарким. И в прямом, и в переносном смысле слова. Наводнение в Закарпатье, пожары, взрывы боеприпасов в Харьковской области - это далеко не полный перечень чрезвычайных ситуаций, возникших в последнее время на территории страны.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  У МВС введений новий знак відзнаки - сувенірний кортик «Козацька слава». Ним будуть нагороджувати співробітників, які досягли великих успіхів у боротьбі з корупцією й хабарництвом.Про це головний міліціонер Юрій Луценко заявив у суботу на виїзній колегії Міністерства у Вінниці.


  0 просмотров. Обсудить (0)

  Прес-конференція начальника УМВС України в Закарпатській області генерал-майора міліції Віктора Чепака, у якій також взяли участь його заступники та керівники служб, видалася багатою на інформацію.

  2 просмотров. Обсудить (1)

  Про це під час прес-конференції повідомив начальник УМВС України у Закарпатській області Віктор Чепак

  0 просмотров. Обсудить (1)

  21 лютого 2008 року в Ужгороді на розширеному урочистому засіданні Вченої ради Закарпатського державного університету відомому фахівцю у сфері правознавчої науки і практики, науковцю і педагогу, Держсекретарю Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки, доктору юридичних наук, професору Владіміру Чечоту присвоєно звання Почесного доктора

  2 просмотров. Обсудить (0)

  13 лютого о 16.45 у Свалявський райвідділ міліції УМВС України в Закарпатській області надiйшло повiдомлення вiд чергового лiкаря Свалявської центральної районної лікарні, що до них з дiагнозом "поверхневi рiзанi рани поверхневої черевної порожнини" доставлено Марiю М., 1990 р.н., мешканку Сваляви, яка намагалась покiнчити життя самогубством.

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У понеділок, 11 лютого, о 18.40 в травматологiчне вiддiлення Виноградівської центральної районної лікарні з мiсця проживання каретою швидкої медичної допомоги було доставлено Миколу Ш., 1983 р.н., мешканця міста Виноградiв, з дiагнозом "алкогольне сп`янiння, ножове проникаюче поранення черевної порожнини".

  1 просмотров. Обсудить (0)

  У ходi проведення санкцiонованого обшуку по мiсцю проживання 45-річного мешканця с.Чорноголова Великоберезнянського району спiвробiтниками закарпатської міліції було виявлено та вилучено дивний "скарб".Цей "скарб" складали 9 патронiв калiбру 5,6 мм., мисливську гладкоцiвкову рушницю, 34 гiльзи калiбру 20 мм., 58 олов`яних куль, пристрiй для зака

  0 просмотров. Обсудить (0)

  11 лютого о 20.10 в приймальне вiддiлення Свалявської центральної районної лікарні з дiагнозом "ножове поранення грудної клiтки" звернувся Олександр Б., 1972 р.н., мешканець м.Свалява.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Указом Президента України № 52/2008 від 28 січня 2008 року "Про призначення Ю.Рахівського начальником Управління Служби безпеки України у Закарпатській області" РАХІВСЬКОГО Юрія Васильовича призначено начальником Управління Служби безпеки України у Закарпатській області.

  45 просмотров. Обсудить (41)

  Заступник міністра внутрішніх справ України Геннадій Москаль оголосив про створення у структурі МВС управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, повідомила "Українська правда". – Ми документуємо нічні клуби, лазні, сауни. Якщо люди займаються цим добровільно (наданням секс-послуг), то це їхня справа.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в клубі Кабінету Міністрів у Києві (вул. Інститутська,7) відбудеться прощальна панахида по екс-міністрові внутрішніх справ Юрію Кравченку відбудеться. Про це повідомив в.о. начальника департаменту із зв’язків з громадськістю МВС України Костянтин Стогній, інформують «Українські Новини».

  1 просмотров. Обсудить (0)

  Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко підтримав ідею міністра юстиції Романа Зварича Перепідпорядкувату ВВІРу і паспортнУ службУ Міністерству юстиції.

  0 просмотров. Обсудить (1)

  Розмова з Олегом Єльцовим, незалежним журналістом, екс-редактором інтернет-видання “Україна кримінальна”, експертом із питань діяльності правоохоронних органів– Як ви оцінюєте шанси на проведення реформ у системі МВС, про які говорив Юрій Луценко?


  2 просмотров. Обсудить (0)

  МВС не виключає можливості зіткнень між прихильниками Віктора Ющенка і Віктора Януковича під час проведення переголосування 26 грудня та після нього, повідомляє «UA TODAY».


  0 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті мешканець с.Дусино Свалявського району збив на грузовій підводі чоловіка і втік з місця пригоди, залишивши потерпілого помирати.

  Як повідомили в Центрі громадських зв’язків управління МВС України в Закарпатській області, винуватця трагедії розшукують.

  0 просмотров. Обсудить (0)

  Кандидат у президенти, представники якого застостовують "грязні" методи передвиборної боротьби, не може бути Президентом України!

  1 просмотров. Обсудить (0)