ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
УМВС

УМВС

  19 октября 2019 суббота

  25 октября в Мукачевский горотдел милиции обратился местный житель Александр Ч., 1979 г.р..
  Он сообщил, что в ночь на 25 октября с улицы перед его домом похищены 2 туи на сумму 1 000 грн.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  11 лютого о 20.10 в приймальне вiддiлення Свалявської центральної районної лікарні з дiагнозом "ножове поранення грудної клiтки" звернувся Олександр Б., 1972 р.н., мешканець м.Свалява.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Відбулася перша прес-конференція нового начальника УМВС у Закарпатській області полковника міліції Юрія Рахівського, якого минулого тижня представив в Ужгороді міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.Присутні журналісти уважно заслухали статистичні дані про оперативно-службову діяльність органів внутрішніх справ Закарпатської області з поч

  5 просмотров. Обсудить (0)

  На Закарпатті у Тячівський райвідділ міліції звернулася 30-річна жителька села Угля. Схвильована жінка повідомила, що напередодні ввечері до неї завітав 18-річний місцевий парубок.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  У житті підполковника Юрія Пеци, наче в тій приказці: все повертається на круги своя. Починав він у «звичайній» міліції, потім була податкова, далі - знову УМВС... Прийшов Юрій Емілович в органи внутрішніх справ, як сам каже, досить пізно - 27-річним сімейним чоловіком.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Спритного махінатора з непомірним "апетитом" викрили внаслідок вжитих заходів працівники Берегівського відділу управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС у Закарпатській області.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Сьогодні в Ужгороді відбулася "гаряча" телефонна лінія за участі начальника відділу паспортно-візової служби Ужгородського міськвідділу УМВС у Закарпатській області підполковника міліції Олени Ігнатівни Сливич.

  10 просмотров. Обсудить (0)