ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
підприємець

підприємець

  23 сентября 2019 понедельник

  Співробітники Чопського міськвідділу УСБУ в Закарпатській області виявили чергову оборудку, пов`язану із незаконним вивозом деревини за кордон підприємцем з Тячівського району. Вказана особа уклала контракти з низкою угорських фірм на поставку пиломатеріалів.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  7 лютого на залізничній станції „Батєво” на Закарпатті державними інспекторами екологічного контролю та радіаційної безпеки через відсутність дозвільних документів затримано вантаж „заморожені необроблені курячі кістки” у кількості 8 залізничних вагонів загальною вагою 356, 4 тони.

  5 просмотров. Обсудить (1)

  Співробітники управління податкової міліції спільно із працівниками ДПА у Закарпатській області провели перевірку торгових точок у селі Оріховиця, що на Ужгородщині. Мета оперативних заходів – контроль за до-триманням суб’єктами господарювання вимог законодавства щодо реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Наближається весна, отже, пожвавлюється торгівля, збільшується кількість клієнтів, зростає попит на всі побутові послуги та товари. То що ж дозволить підприємцеві збільшити обіг та виручку за таких вигідних умов?

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Порушення податкового законодавства виявили співробітники ДПІ у Рухівському районі під час документальної перевірки суб’єкта підприємництва.

  2 просмотров. Обсудить (0)