ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Різдво

Різдво

  14 июля 2020 вторник

  Один із куточків Ужгородського греко-католицького кафедрального собору покликаний нагадувати прихожанам про різдвяне диво.При вході до греко-католицького храму в обласному центрі Закарпаття м.Ужгород розмістився справжній вертеп.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Більш ніж 20 хорів візьмуть участь у традиційному різдвяному концерті у кафедральному соборі міста

  2 просмотров. Обсудить (0)

  Віктор Ющенко з родиною в супроводі Президента Грузії Міхаїла Саакашвілі подорожує Західною Україною. Кілька днів Віктор Ющенко провів у Прикарпатті, де не мав жодних зустрічей з українськими політиками, і люди з його оточення назвали цей візит абсолютно приватним.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  В обласному центрі Закарпаття м.Ужгороді проведено обласне Новорічне свято для 640 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей з усіх районів і міст регіону.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Учора в ужгородській ЗОШ №12 відбулася святкова зустріч із ветеранами війни та праці, організована ГО "Місто" і депутатом міської ради Сергієм Слободянюком з нагоди наступаючих Нового року та Різдвяних свят.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Державна податкова адміністрація України на численні запити, які надходять як від податкових органів, так і від платників податків щодо оподаткування податком з доходів фізичних осіб вартості дитячих новорічних подарунків, повідомляє.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Новий рік та Різдво Христове у більшості народів світу є найбільшими та найсвітлішими святами. За давньою традицією люди зустрічають їх біля ялинки, при свічках.

  4 просмотров. Обсудить (0)

  Во время рождественских каникул школьники снова смогут бесплатно путешествовать на поездах. Такой подарок детям до 17-ти лет преподнесли украинские железнодорожники. Как заявил зам. генерального директора "Укрзализныци" Николай Снитко, благотворительная акция продлится с 24 декабря по 10-е января.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Щороку 19 грудня на вулицях стародавнього Ужгорода з’являються маленькі “миколайчики”, які роздають усім перехожим цукерки, дзвонять дзвониками та співають новорічно-різдв”яні пісні, а потім усі вони з’єднуються у один великий потік, який збирається на площі Театральній, де знаходиться головна ялинка міста.

  4 просмотров. Обсудить (0)