ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
санітар

санітар

  20 мая 2024 понедельник

  Закарпатським установам, організаціям та підприємствам незалежно від форми власності рекомендовано встановити п’ятницю днем санітарного очищення територій. Про це йдеться в розпорядженні голови Закарпатської облдержадміністрації Олега Гаваші.

   

  10 лютого близько 23-ї години на пості екологічного контролю “Чоп-залізничний” напрямок (імпорт) інспекторами відділу екоконтролю та радіаційної безпеки на держкордоні “Залізнична станція Павлово-Чоп” державної екологічної інспекції в Закарпатській області в межах зони митного контролю на третій колії на віддалі близько 600 метрів від будівлі ко

   

  8 лютого в Ужгороді відбулася колегія управління охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації, присвячена підсумкам роботи галузі у 2007 році та пріоритетним завданням поліпшення медичного обслуговування населення регіону на цей рік.

   

  Державному управлінню екології та природних ресурсів в Закарпатській області, обласній державній санітарно-епідеміологічній станції при видачі погоджень та розгляді проектної документації щодо розміщення у неканалізованій місцевості об'єктів цивільного, придорожнього сервісу та рекреації (у тому числі автозаправних

   

  У січні-листопаді ц.р. основним в роботі ветеринарної медицини Закарпатської області було забезпечення епізоотичного благополуччя тваринництва та контроль за реалізацією безпечної тваринницької продукції.