ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
зсув

зсув

  20 мая 2024 понедельник

  2 березня через рясні дощі та перезволоження ґрунту на вулиці Мисливській, що в селі Відричка Рахівського району активізувалися зсувні процеси. Ділянка на якій власне стався зсув ґрунту складає близько 100 квадратних метрів. У його епіцентрі опинився дерев’яний житловий будинок, де проживає шестеро громадян, серед яких двоє дітей.

   

  Затверджено порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у держбюджеті для ліквідації наслідків затоплень у Солотвинському солеруднику. Про це говориться у постанові Кабінету Міністрів України № 76 від 22 лютого 2008 року.

   

  В Солотвине Тячевского района на протяжении этой недели произошло 5 оползней. Город зияет пропастями. Самая большая воронка имеет 30 метров в диаметре и 23 – в глубину.

   

  А зсуви ґрунту руйнують дороги, на протизсувні заходи грошей у місцевих бюджетах немає. Звертання за допомогою до держави - безрезультатні.

   

  Закарпатський обласний центр з гідрометеорології розповсюдив штормове попередження, згідно якого сьогодні на території Закарпаття очікується підвищення рівня річок у східній та центральній частині на 0,3-1,0 м, а у західній частині 0,5-1,5 м над рівнями ранку 9-го червня.Як прогнозують рятувальники, такі тривалі зливні дощі можуть призвести до з

   

  Вчора о 09:10 в управління МНС України в Закарпатській області надійшло повідомлення про повторний зсув грунту на ділянці шириною 20 м в урочищі „Бердо” міста Свалява.У результаті зсуву грунтом перекрито русло гірського струмка. Загрози будівлям та населенню немає. О 12:00 роботи по ліквідації наслідків зсуву було завершено.

   

  Закарпаття знову опинилося в епіцентрі „геопроцесів”. В урочищі „Бердо”, розташованого у міській межі міста Сваляви, прийшла в рух ділянка землі шириною близько 40 м, яка перекрила місцевий гірський потік, повноводність якого визначають переважно процеси сніготанення в горах.

   

  Відповіді на це питання ми шукали з помічником начальника Управління МНС України в Закарпатській області, підполковником Василем КОВАЧЕМ.— Небезпека осінніх паводків оминула край, але чи спала тривога взимку, чи спить хоч трохи МНС?

   

  Другий за останні дні землетрус струсонув Японію. Епіцентр потужних підземних поштовхів знову припав на префектуру Ніїгате. Минулих вихідних через стихію там загинуло понад 30 людей.