ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
зсув

зсув

  03 июля 2020 пятница

  2 березня через рясні дощі та перезволоження ґрунту на вулиці Мисливській, що в селі Відричка Рахівського району активізувалися зсувні процеси. Ділянка на якій власне стався зсув ґрунту складає близько 100 квадратних метрів. У його епіцентрі опинився дерев’яний житловий будинок, де проживає шестеро громадян, серед яких двоє дітей.

  7 просмотров. Обсудить (0)

  Затверджено порядок використання у 2008 році коштів, передбачених у держбюджеті для ліквідації наслідків затоплень у Солотвинському солеруднику. Про це говориться у постанові Кабінету Міністрів України № 76 від 22 лютого 2008 року.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  В Солотвине Тячевского района на протяжении этой недели произошло 5 оползней. Город зияет пропастями. Самая большая воронка имеет 30 метров в диаметре и 23 – в глубину.

  9 просмотров. Обсудить (4)

  А зсуви ґрунту руйнують дороги, на протизсувні заходи грошей у місцевих бюджетах немає. Звертання за допомогою до держави - безрезультатні.

  9 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпатський обласний центр з гідрометеорології розповсюдив штормове попередження, згідно якого сьогодні на території Закарпаття очікується підвищення рівня річок у східній та центральній частині на 0,3-1,0 м, а у західній частині 0,5-1,5 м над рівнями ранку 9-го червня.Як прогнозують рятувальники, такі тривалі зливні дощі можуть призвести до з

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Вчора о 09:10 в управління МНС України в Закарпатській області надійшло повідомлення про повторний зсув грунту на ділянці шириною 20 м в урочищі „Бердо” міста Свалява.У результаті зсуву грунтом перекрито русло гірського струмка. Загрози будівлям та населенню немає. О 12:00 роботи по ліквідації наслідків зсуву було завершено.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Закарпаття знову опинилося в епіцентрі „геопроцесів”. В урочищі „Бердо”, розташованого у міській межі міста Сваляви, прийшла в рух ділянка землі шириною близько 40 м, яка перекрила місцевий гірський потік, повноводність якого визначають переважно процеси сніготанення в горах.

  5 просмотров. Обсудить (0)

  Відповіді на це питання ми шукали з помічником начальника Управління МНС України в Закарпатській області, підполковником Василем КОВАЧЕМ.— Небезпека осінніх паводків оминула край, але чи спала тривога взимку, чи спить хоч трохи МНС?

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Другий за останні дні землетрус струсонув Японію. Епіцентр потужних підземних поштовхів знову припав на префектуру Ніїгате. Минулих вихідних через стихію там загинуло понад 30 людей.

  5 просмотров. Обсудить (0)